nietypowyxtom
nietypowyxtom
  21 lutego 2017 (pierwszy post)

za co żyjesz?
za las,
czyli jesteś bogaty?
sprzedałem go aby popłacić długi
czyli jesteś biedny
biedni są ci co mają jedynie pieniądzę,
to kim jesteś
szczerze to nikim
więc nic nie osiągnąłeś,
skoro jestem nikim to mogę zostać każdym,
a co z przeznaczeniem
tak widziałem wszystkie części, oszukuje je nieustannie,
a co planujesz
ja nie planuje ja działam, za mało życia zostało by planować,

a ponadto patrzenie na przemoc i to jak powolnie gnębi się ludzi wyklętych dało mi wiele do myślenie, choćby to że mamy wolność która jest umowna, mamy prawo które można obejść, tzn do granic rozsądku, aby ktoś nie myślał że można kogoś zabić a następnie zrobić z tego żart bo to przecież nie możliwe co nie....
a im wyżej jesteś na szczebelkach tym bardziej uzależniony jesteś od systemu, inaczej to że ktoś mówi że w polsce jest beee a jest tak przesiąknięty magicznym papierem to wątpię że takowa osoba działa wbrew a raczej trzyma to wszystko nogami i rękoma,
wolność umowna inaczej demokracja czujemy się wolni bo możemy wiele, wolnoć tomku w swoim domku, ale pamiętaj ze zbyt głośne pierdzenie może obudzić człowieki które z chęcią cię utemperują

człowiek nikt,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  21 lutego 2017

po co ktoś by miał prześladować głupiego hydraulika, mhhh lekarz mnie się spytał a kim pan jest że pana otruto,
nie jesteś obamą czy putinem,
czyli nie jestem takim samym człowiekiem jak inni?
a putin czy obama mają super moce?
jeśli zapłaci się odpowiedniej osobie to każdego można otruć,
zabierz komuś władzę pieniądze, to czy wyróżni się z pośród tłumu,

na tą rozmowę odpowiedziałem że jestem tomkiem,
hydraulikiem
bo jak bym był obamą czy putinem to by się bano mnie otruć

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  21 lutego 2017

ale rozumując lekarza żeby kogoś otruto to trzeba być kimś ważnym, czy po prostu czarnym czy rosjaninem? to jest dobre pytanie,
czyli jestem biały więc nie mogła się znaleść takowa osoba żeby mnie otruć normalnie kamień serca ta jasne.
ale racjonalnie do tego podchodząc to coś w tym jest,
nie wystarczyło komuś aby mnie otruć prosty powód że rozmawiam z całą nacją jaką poznaje nie jestem rasistą, a ponadto geje mi piszą o spawaniu, to jednak mało, a może przez to że dziewczyna z którą miałem kontakt nie była dziewczyną i komuś się to nie spodobało,
chociaż nie jestem gejem, to mam być tacy jak wszyscy?

precz z komuną nie widzę nic w moim zachowaniu złego oprócz tego że przeklinam,
a ponadto piszę głupoty, i często rozmawiam na niemoralne tematy,
ale powód może być ukryty i tu by się przydała muzyka z horroru trzymająca w napięciu,
może po prostu zakfalifikowano mnie do jakiegoś grona złych ludzi, bo jakiś frajer tak wymyślił
dobre pytanie, może to jeszcze nie to,

oglądam pewnie zbyt wiele materiałów koedukacyjnych dla dorosłych,
ktoś się zbulwersował i postanowił zbierać o mnie informacje,
czy oni nie sikali???
a więc jeśli w prywatnych rozmowach rozmawiał bym o zostaniu testerem prezerwatyw to osoba czytająca to pomylślała by że coś nie tak, a jakim prawem ta zakłamana szuja kogoś szpieguje,
ps nie zostałem testerem prezerwatyw nie mają rozmiaru korniszonek,
może wstawianie się w dziwnych sytuacjach, mogło doprowadzić do danej sytuacji i ukazanie że to mnie nie interesuje spowodowało takowy incydent,
a może osoba z którą piusałem i nazywałem ją np princeską odczuła silne zagrożenie z kierunku mej osoby i stwierdziła że jestem złym człowiekiem,
szczerze przeszłość zapisana jest na kartach historii a ktoś się postarał abym miał problemy z własną więc jak na razie żyje przyszłością,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  21 lutego 2017

dziękuje za uwagę odkaszlnę na to, pozdrawiam tomuś hydraulik, jeśli jestem złym człowiekiem to zostanę osądzony za zbrodnie które popełniłem nie jestem osobą która by miała udawać że jest święta,
a zapomniałem przed tym mnie otruto ah joooo, ale spokojnie uzasadnienie szpiegostwa też by było dla mnie ciekawostką zgodnie z polskim prawem każdy materiał zebrany nielegalnie na czyjś temat to jednak nie dowód a usiłowanie uzbierania sobie o kimś tego co nam odpowiada, dla tego tez szpiegostwo jest nielegalne, ponieważ nigdy nie wiadomo kto o tym wie i czy nie robi w odpowiedniej chwili prowokacji, coś w tym jest,
ps mam do sprzedania trylion litrów powietrza, za bardzo niską cenę bez akcyzy,

no więc dalej chętnie rozmawiam i z prostytutkami, ponadto, osobami religijnymi, jak i zboczeńcami,

ciężko jak na razie przez to znaleść sobie partnerkę
czy zamiast próbować się nad takową osobą pastwić ktoś nie pomyślał że robi to bo nie ma nic innego do roboty,

poczekamy aż będzie można naświetlić osoby szpiegujące pozdrawiam jeszcze raz tomuś,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  21 lutego 2017

a wracając do tej dziewczyny to mnie oszukała, skąd mogłem wiedzieć ze to nie dziewczyna,....
po zrozumieniu sytuacji wcale nie byłem zły tylko to smutne że ktoś kogo usiłowałem poznać i tak mnie okłamał, co za smuteg, z resztą co mnie to obchodzi,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  21 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

a teraz cos z innej beczki wracając do gejów pamiętacie reklamę w której czarny człowiek jechał na koniu po plaży, pomyślcie sobie że na koniu jedzie dwóch brodatych emerytów brody mają jak amisze i zaczynają się całować z języczkiem ślina spływa im po brodach cała się klei i lepi, a oni są bez koszulek i obściskują się, ich zwisające fałdki skóry podskakują wraz z marszem konia
smacznego jeśli jeszcze nie jedliście obiadu

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  21 lutego 2017

chemiczny posmak papierosa dziwne, ale co mi tam wybrzydzać, to pewnie mi się wydaje na pewno po wypaleniu paczki mi przejdzie...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.