Mackersdorf
Mackersdorf
  18 lutego 2017 (pierwszy post)

Gimbopatrioci, sekciarze smoleńscy, zawodowi „demokraci” przekonują Polaków, jak bardzo różnią się między sobą PO, PiS i inne systemowe partie. Potwierdzeniem na ogromne „różnice” programowe jest głosowanie w europarlamencie w sprawie umowy CETA.

Parlament Europejski przegłosował 15 lutego 2017 roku zatwierdzenie unijno-kanadyjskiej umowy o wolnym handlu CETA. Za ratyfikacją opowiedziało się 408 z prawie 700 europosłów, którzy wzięli udział w głosowaniu. Spośród tych pochodzących z Polski „ZA” byli: Edward Czesak (PiS), Beata Gosiewska (PiS), Anna Fotyga (PiS), Karol Karski (PiS), Sławomir Kłosowski (PiS), Zbigniew Kuźmiuk (PiS), Ryszard Legutko (PiS), Stanisław Ożóg (PiS), Bolesław Piecha (PiS), Tomasz Poręba (PiS), Jadwiga Wiśniewska (PiS), Kosma Złotowski (PiS), Janusz Korwin-Mikke (Partia Korwin), Michał Boni (PO), Jerzy Buzek (PO), Dariusz Rosati (PO), Danuta Hubner (PO), Danuta Jazłowiecka (PO), Janusz Lewandowski (PO), Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (PO), Barbara Kudrycka (PO), Elżbieta Łukacijewska (PO), Marek Plura (PO), Julia Pitera (PO), Jan Olbrycht (PO), Jacek Saryusz-Wolski (PO), Adam Szejnfeld (PO), Róża Thun (PO), Jarosław Wałęsa (PO), Bogdan Wenta (PO), Bogdan Zdrojewski (PO), Tadeusz Zwiefka (PO).

Podczas debaty Marine Le Pen (Front Narodowy) przekonywała, że traktat zniszczy setki tysięcy miejsc pracy w UE i zaszkodzi rolnictwu. – Niszczycie Państwo nasze prawa, by przygotować pożywkę dla wielkich koncernów – powiedziała. Umowa wymaga jeszcze ratyfikacji przez parlamenty krajów członkowskich UE. Większość jej zapisów, dotyczących ceł, dzięki zgodzie PE będzie jednak stosowana tymczasowo jeszcze przed zakończeniem całego procesu ratyfikacyjnego.

niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017

To, że Macierewicz dba o armie i żołnierzy i mimo nagonki lewicy że są nieudolni, broni ich, to tylko dobrze o nim świadczy. Nie zależy mu na prestiżu, na pieniądzach, a chce by mieli to co mają inne dobrze wyposażone armie świata. Nie buble z epoki kamienia łupanego i drzazgi(caracale) które inne armie wycofują a nam znów zachód chce sprzedać kupe w ładnym opakowaniu za krocie. Tam nie służą roboty, tylko ludzie. Ojcowie, bracia, synowie i sprzęt ma bronić ich i nas

amarettoUK
amarettoUK
  19 lutego 2017

Tymczasem sprzęt w większości broni granicy Polsko-Afgańskiej /Syryjskiej czy jakiejkolwiek innej,bo chyba nie naszej.Armia: inaczej wygląda na folderach ,inaczej gdy tam jesteś i to widzisz.Superarmia: komu i po co ? Uważam że Niemcom dzisiaj kampania zajęła by nie dłużej niż dwa dni.Mozesz dać dziecku najnowszą broń na nic się to nie zda a sam jeden nie do końca chyba nasz GROM wojny nie wygra.Podaj mi proszę jakieś dane w pełni świadomych wyborców,ja uważam że to nieznaczny promil.Pytałem Cię o "pozwoleństwo" wypowiedzi jako że piszemy tutaj tylko Ty i ja.Wyrażam tylko swoją opinie,nie musi się potwierdzać z tym co czytasz i co wiesz.I szczerze gratuluję optymizmu,widocznie wiesz o niebo więcej niż ja, o rzeczach które ten optymizm potegują.

niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017

A dowiedz się kto podpisał wysłanie f16 na granice Syryjską i czy obecny min, miał cokolwiek w tej sprawie do powiedzenia?! Czy może decyzje zapadły dużo wcześniej i dokumenty podpisał nim. od tablic mendelejewa?! Chwała mu za te tablice, bo bronił nas jak ciul :)a dowiedz się kto był przeciw stacjonowaniu wojsk NATO w PL i kto blokował przejazd wojsk do Polaki?!

niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Pamiętasz taki niedawny cyrk ze zjazdem elit z Brukseli na wyspie ojca założyciela tejże Unii Altiero Spinellego na Wentotene?! To po tym spotkani wybuchała afera z superarmią, jednym parlamentem dla wszystkich krajów, jednym prawem itd itd itd. Wszystkie media o tym huczały. Od prawa do lewa

niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017

A jak myślisz, dlaczego rozróby w parlamencie wybuchły tuż przed przyjazdem wojsk NATO do Polski? to było zaledwie na kilka dni przed (bodajże 5 dni) Bo spokój i porządek prawny, był jedynym warunkiem stawianym przez NATO. Niewiele brakowało, a nic by z tego nie było i wojska zatrzymałyby się w Niemczech. Dziękuje idę spać :)

amarettoUK
amarettoUK
  19 lutego 2017

Ja już chyba zatrybiłem ,czym wywołałem Twoją wściekłość:)Uważam jednak że nie zawiniłem i jest to wielkie nieporozumienie:)

amarettoUK
amarettoUK
  19 lutego 2017

Ja również dziękuję i nie złość się tak szybko.Nie każdy ma złe intencje:)

monobajka
monobajka
  19 lutego 2017

Żaden...powtarzam żaden rząd nie obroni nas przed umowami prokorporacyjnymi. To fakt i wszyscy o tym wiedzą. Nieważne czy chodzi o CETA czy inne zobowiązania. Wasza dyskusja jest nader ciekawa ale powiedziałabym, że dość mało obiektywna...szczególnie w przypadku niezależnej, która wydaje się jednak mocno zależna. Powiedzmy sobie wprost - jakkolwiek nieudolne były poprzednie rządy - obecny podnosi w owej nieudolności poprzeczkę tak wysoko, że trzeba będzie lecieć w najdalsze zakątki kosmosu by ją w ogóle odnaleźć. Wszystko w temacie.

amarettoUK
amarettoUK
  19 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Żaden...powtarzam żaden rząd nie obroni nas przed umowami prokorporacyjnymi.
Jeszcze tylko bym uprzejmie poprosił o mój wpis, który temu zaprzecza:):)
Mackersdorf
Mackersdorf
  20 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Brak obniżenia podatków? Jest prosta sprawa do załatwienia przez tzw. skargę pauliańską, na mocy której kolejny rząd po tym zrzecze się długu i go umorzy, ale do tego potrzebni są nacjonaliści z NOP lub AN, a nie Kolejna Partia Liberalna, bo żaden liberał ci tego nie poprze bo lobbing MFW, odpowiednich instytucji międzynarodowych i klasyczny brak jajec. Problem bierze się z relacji między wysokością długu publicznego i jego oprocentowania a PNB i wysokości podatków do zapłaty za inwestycje notabene finansowane z tych kredytów i dotacji, inwestycji popieranych zresztą przez Polaków. To nie tylko polski kłopot - w takiej Kanadzie wiele rodzin może zostać wyeksmitowanych z własnych domów za niepłacenie podatków katastralnych na poczet długu publicznego.

http://www.nacjonalista.pl/2016/12/31/melvin-sickler-najbardziej-podstepny-podboj-ekonomiczny/

"Nikt nie zaprzeczy, że pieniądze, będące środkiem wymiany, są niezbędne do funkcjonowania naszego społeczeństwa. Ale żeby pozwolić „podbić się” garstce bankierów tylko z racji ustanowienia prawa zezwalającego im na kontrolowanie pieniądza, jest nie tylko absurdem, ale wręcz szaleństwem.

Kredytowcy Społeczni żądają zniesienia wszystkich długów narodowych. Żądają, aby każdy kraj tworzył własne pieniądze w ilości odpowiadającej wartości dóbr i usług – realnego bogactwa poszczególnych krajów. Te pieniądze będą należeć do społeczeństwa jako własność, nie do prywatnych bankierów. Wysoki procent i wysokie podatki, które mamy obecnie, nie będą miały racji bytu.

W roku 1978, wkrótce po wyborze, papież Jan Paweł II powiedział: „System musi służyć człowiekowi, a nie człowiek systemowi”. Ludzie muszą się zjednoczyć i żądać reformy systemu ekonomicznego świata. Nie możemy w nieskończoność godzić się na status „podbitego”.

"

niezalezna
niezalezna
  20 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Żaden...powtarzam żaden rząd nie obroni nas przed umowami prokorporacyjnymi. To fakt i wszyscy o tym wiedzą. Nieważne czy chodzi o CETA czy inne zobowiązania. Wasza dyskusja jest nader ciekawa ale powiedziałabym, że dość mało obiektywna...szczególnie w przypadku niezależnej, która wydaje się jednak mocno zależna. Powiedzmy sobie wprost - jakkolwiek nieudolne były poprzednie rządy - obecny podnosi w owej nieudolności poprzeczkę tak wysoko, że trzeba będzie lecieć w najdalsze zakątki kosmosu by ją w ogóle odnaleźć. Wszystko w temacie.


Skoro już jesteś w tym temacie,a tamten zamknięty, to odp ci na tamtego posta. Owszem upolityczniłaś i nadal to robisz, co w tym temacie nabiera jeszcze jaskrawszego koloru, a nieszczęście innych chcesz wykorzystać do tego, by ludzie wpłacali. Niestety tak to nie działa. Chciałaś być fajna i zabawna a wyszła ci kupa w nieciekawym opakowaniu. Link do tamtego tematu, podałam na innym portalu i jeżeli będzie ktoś miał ochotę, to wpłaci, ale w sumie dobrze, że ja tego nie zrobiłam, bo wyglądasz na pospolitą naciągaczkę jak w przypadku analfabety na drodze(jak twierdzi jego obrońca nie wiedział co mu policja przeczytała więc z mojego rozumowania prawko dostał za jaja, vel kupił je sobie) który stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie ale i innych. Ja dla takich bandytów którzy mało tego, że popełnili błąd, to jeszcze dodatkowo nie przyznają się do winy i nie okazują żadnej skruchy, a liczą na litość, by uniknąc odpowiedzialności i wykorzystują nieświadome niczego osoby, litości nie mam. Jakikolwiek by ten rząd nie był jest rządem mojego kraju, jakakolwiek by ta premier nie była jest premierem mojego kraju, i nie pozwolę na opluwanie go każdemu sfrustrowanemu szwabowi, bo mu coś nie pykło. Jasne?! Według mnie i tak jest o niebo lepszy jak poprzedni złodzieje i aferzyści. To tyle w temacie "zlitujcie się nad jej "broszką" bo ma potrzebę". Niech Ci da lewica przynajmniej 1/100 z tego co ukradła i będziesz miliarderką.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już chyba zatrybiłem ,czym wywołałem Twoją wściekłość:)Uważam jednak że nie zawiniłem i jest to wielkie nieporozumienie:)


Akurat Ty mnie nie wkurzyłeś, ale widziałam, że dyskusja zmierza w złym kierunku, to wolałam odpuścić, tym bardziej, że pisałeś ogólnikami których ja nie rozumiałam i nie wiedziałam do czego zmierzasz. Czasami pisząc/rozmawiając z niektórymi jak chociażby pani powyżej odnoszę wrażenie iż myślą, że reszta ludzi mieszka na księżycu i nikt nic nie nie wie i nie rozumie tylko oni najmądrzejsi i pozjadali wszystkie rozumy
niezalezna
niezalezna
  20 lutego 2017

Na takich cwaniakach jak ta pani"budowała" się i rosła 3 rp. Dzisiejsza wojna o której Ty piszesz, to wojna 3 pokolenia AK z 3 pokoleniem SB i żadne tłumaczenia tego mojej opinii nie zmieni.Dobrze, że rozliczają tych aferzystów i złodziei, ale robią to zbyt wolno, zbyt grzecznie i szkoda, że nie zaczynają od Grześka i afery z akcją"widelec". Powinni mu za to tak doje... ile wlezie

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  22 lutego 2017

PiS was tak będzie wal.ił że będziecie mieli ich serdecznie dość xD

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  22 lutego 2017

walilem twoja matule charytatywnie a i tak musiala mi doplacic xd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.