CuteNinja
CuteNinja
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

Nosacz sundajski - ssak z rodziny koczkodanowatych, ofiara własnego wyglądu. Czy uważacie, że to sprawiedliwe, że nosacz, być może dobry, miły i uduchowiony, jest posiadaczem tak niefortunnej aparycji? Czy stwórca był na rauszu, gdy go zaprojektował i osiedlił w lasach deszczowych na Borneo? Zapraszam do dyskusji.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 lutego 2017

No to dawaj bylebyś nie poleciała za mną. Na Marsie nie chcemy obcych.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niezalezna
niezalezna
  20 lutego 2017

Twoje chcienie, to mnie tak interesuje, że łohoho

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: łohoho


Bóg był wstawiony powołując do życia tą świętokrzyską mende. Kiedyś napisałem podkarpacką. Słabo u mnie z geografią co Wy tam na Ziemi macie.

Miał już doświadczenia z rybą młotem i rybą piłą ale z tą istotą naprawdę mu nie wyszło.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niezalezna
niezalezna
  20 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Bóg był wstawiony powołując do życia tą świętokrzyską mende. Kiedyś napisałem podkarpacką. Słabo u mnie z geografią co Wy tam na Ziemi macie.


Po pierwsze dowiedz się skąd jestem a po 2 to taka mała dla cię rada.... nie zaczynaj ze świętokrzyskim bo ci jaja wyrwą z korzeniami i po co i na co ci to? Poszukają tą twoją wredną mordke i ci ją zwyczajnie oklepią d83dde18
niezalezna
niezalezna
  20 lutego 2017

Ja nie żartowałam. Zapytaj Wilki jak je spotkasz, co tam spotyka takich jak ty. Więc lepiej zaciśnij dupe i nie puszczaj w tamtą stronę bąków

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 lutego 2017

Haha padlina wygraża.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niezalezna
niezalezna
  20 lutego 2017

ja cię psycholku ostrzegam, bo nie jestem ze świętokrzyskiego, ale znam tamtych ludzi i lepiej weź to sobie do serca

niezalezna
niezalezna
  20 lutego 2017

Ty skaczesz jak wsza i plujesz po ludziach i rejonach o których nic nie wiesz. To że udzielam się w temacie kogoś kto podaje się,że jest ze świętokrzyskiego, to nie znaczy że to mój region fotkowy parchu. Trochę szacunku i rozumu, bo by cię końmi rozdarli

CuteNinja
CuteNinja
  20 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: za to kot sfinks mi sie nie podoba

Okropne są! Kiedyś był na nie straszny hype, nie wiem czemu, są zwyczajnie brzydkie.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  20 lutego 2017

Bóg był pod wpływem dopalaczy i zapomniał o sierści.

Podejmujesz wyzwanie?
tibauld
tibauld
  20 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uważacie, że to sprawiedliwe, że nosacz, być może dobry, miły i uduchowiony, jest posiadaczem tak niefortunnej aparycji?

Jest w posiadaniu takiego nosa, bo potrafi nim lepiej i mocniej uwydatniać dźwięki którymi ostrzega swoich rywali, jak również posługuje się nim w zalotach do samic. Nic nie powstaje bez przyczyny, trzeba tylko znaleźć powód takiego stanu rzeczy. Poza tym jakby nie jego niewątpliwie dziwny nos, byłby zwierzęciem jednym z wielu. Gatunek ten jest również gatunkiem zagrożonym, także te nosacze mogą w niedalekiej przyszłości zniknąć.
CuteNinja
CuteNinja
  20 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest w posiadaniu takiego nosa, bo potrafi nim lepiej i mocniej uwydatniać dźwięki którymi ostrzega swoich rywali, jak również posługuje się nim w zalotach do samic. Nic nie powstaje bez przyczyny, trzeba tylko znaleźć powód takiego stanu rzeczy. Poza tym jakby nie jego niewątpliwie dziwny nos, byłby zwierzęciem jednym z wielu. Gatunek ten jest również gatunkiem zagrożonym, także te nosacze mogą w niedalekiej przyszłości zniknąć.

O roli nosa nie wiedziałam, o reszcie jak najbardziej, a nawet więcej, bo zapoznałam się z tematem zanim go założyłam :) Miło, że się wypowiedziałeś, bardzo dziękuję.
ASZABENE
ASZABENE
  21 lutego 2017

A nosacz sobie myśli co Bóg miał na myśli dając tym czlekoksztaltnym taki mały do niczego nie przydatny nos ,przecież to żaden rywal dla mnie d83dde0a

Egoista
Egoista
  21 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nosacz sundajski

PATRZCIE POLAK
UkladScalony
UkladScalony
  21 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ofiara własnego wyglądu

Raczej cudowne dziecko ewolucji które doskonale odnajduje się w swoim habitacie. Przeciętny człowiek odcięty od cywilizacji ma nikłe szanse przeżyć 48h, Nosacz Sundajski kilkanaście lat.
Konto usunięte
Konto usunięte: . Czy uważacie, że to sprawiedliwe, że nosacz, być może dobry, miły i uduchowiony, jest posiadaczem tak niefortunnej aparycji?

Samice nosacza chętniej kopulują z samcami o okazałym nosie, prawdopodobnie dla nich małe ludzkie nosy są śmieszną wizytówką ewolucyjnego przegrywu :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy stwórca był na rauszu, gdy go zaprojektował i osiedlił w lasach deszczowych na Borneo?

Twórca był na rauszu kiedy projektował gatunek, który w znacznym stopniu utracił możliwość przetrwania w pierwotnym naturalnym środowisku dążąc do zagłady siebie i swojego środowiska. Gatunek którego przytłaczająca większość przedstawicieli przejawia regres ewolucyjny stawiając hedonizm, nad rozwój umysłowy / poszerzanie swojej wiedzy.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Junko_Furuta
https://youtu.be/lb13ynu3Iac
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.