MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

LukaszMerkler1997
LukaszMerkler1997
  21 lutego 2017

A nie lepiej poszukać w realu niż w necie dziewczyny. Bo mało która przez internet jest szczera i prawdziwa

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  21 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie lepiej poszukać w realu niż w necie dziewczyny. Bo mało która przez internet jest szczera i prawdziwa


nieraz to i dziewczyna zapoznana w realnym świecie może być nie szczera... także nie można ocenić pod tym względem osoby ;)
Los może płatać figle...
krawieclodz
krawieclodz
  23 lutego 2017

Miałem sytuację że dwie panny napisały że mam "wypie*****ć" po pytaniu "Co Ci przeszkadza że piszę kropkę".

lidiax
Posty: 1 (po ~30 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
lidiax
  23 lutego 2017

Jestem całkowicie normalna XD

CuteNinja
CuteNinja
  23 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem sytuację że dwie panny napisały że mam "wypie*****ć" po pytaniu "Co Ci przeszkadza że piszę kropkę".

Hahahaha! :D Głowa do góry, też zawsze piszę kropkę.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 lutego 2017

Jeszcze z jakieś 3-5 lat temu można było tu poznać pogadać normalnie z większości dziewczynami, tylko ze im się juz w główkach poprzewracało i nawet juz niereaguja na normalne pospolite przywitanie czy jakieś mile/zabawne słowa. Ten portal dla dziewczyn stal sie jakby konkurencja dla innych dziewczyn, a konkurują się zdjęciami bo chcą pokazać jakie to sa fajne. A jak juz pewnie poznać czy choćby pogadać to najlepiej żeby facet miał miliony w portfelu.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  23 lutego 2017

Zapytaj się tych facetów, ktorzy oceniają wszystkie dziewczyny z góry na dół nie pytając o zdanie i traktują jak sposób na wyładowanie się seksualne, a ich prącie jest małe w porównaniu z ich wybujałym ego. To działa w dwie strony. Jeżeli oceniasz licz się z tym, że będziesz oceniany. Mało jest tu facetów, którzy potrafią normalnie porozmawiać i nie myślą przyrodzeniem.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapytaj się tych facetów, ktorzy oceniają wszystkie dziewczyny z góry na dół nie pytając o zdanie i traktują jak sposób na wyładowanie się seksualne, a ich prącie jest małe w porównaniu z ich wybujałym ego. To działa w dwie strony. Jeżeli oceniasz licz się z tym, że będziesz oceniany. Mało jest tu facetów, którzy potrafią normalnie porozmawiać i nie myślą przyrodzeniem.

Doprawdy ? tak działa w obie strony z tym że większość dziewczyn z "góry" już ocenia jaki facet jest i żadnej rozmowy nie ma.Ja nie raz 1 zagadywałem w różny sposób poprzez głupie " hej co tam" aż do wdrażaniu tematu godnego kontynuowania i nic je nie ruszało.A skoro nie rusza już was prącia z "wybujałym ego" to jeszcze nawet normalna rozmowa a wkońcu od czegos trzeba zacząć tak? no chyba że zapłacić bo jeszcze może do tego dojdzie (a w niektórych portalach już jest).Moim zdaniem to najlepiej jakby ten portal był dla was wszystkich kobiet i tylko byście się tu wzajemnie jak już wspomniałem wyżej konkurowały w jakimś rankingu i tym która ma większy biust lub dupe.
niewidzialna0996
niewidzialna0996
  23 lutego 2017

Wypraszam sobie. Ja zawsze pisze facetom na początku rozmowy by nie było niedomówień, że ja tutaj nie szukam ani związku ani przygód. I niejednokrotnie zostałam zmieszana z błotem za to, że odmówiłam, bo mam szacunek do siebie i nie szanuję ludzi, którzy nie szanują mnie i mojej odmowy. Ja nikogo nie oceniam. Jeżeli ktoś do mnie normalnie napisze i nie proponuje mi cholera wie czego to odpisuje. Później w trakcie rozmowy wychodzi kto jaki jest. Ja nie oceniam. Nie oceniam, bo sama nie lubię być oceniana i szufladkowana, ale szlak jasny mnie trafia jak pisze do mnie koleś, który ma napisane w profilu "Nie znasz nie oceniaj" z pretensjami, bo dałam mu krzyżyk i mnie wyzywa od najgorszych...no chyba jest coś nie halo. W taki sposób sam pokazuje to jaki jest naprawdę. Daję krzyżyk praktycznie każdemu, bo nie jestem tutaj po to by kogoś znaleźć. Mam tu znajomych i jestem tu ze wzgledu na nich. Ludzie chcecie być szanowani to szanujcie innych. Prosta i logiczna zasada. Nie będę pozwalała na to by ktoś mnie mieszał z błotem za to, że powiem coś co się "Panu i władcy" nie spodoba. Nie warto oceniać wszystkich jedną miarą. W ten sposób szkodzimy samym sobie. Naprawdę się zastanawiam co jest z tymi ludźmi teraz.

Enhancer
Enhancer
  23 lutego 2017

Panowie za bardzo wam zalezy...i zbyt powaznie podchodzicie do tematu."Bawcie sie serwisem" a nie robicie z siebie ofiary.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  23 lutego 2017

I szanujcie innych przede wszystkim.

ASZABENE
ASZABENE
  23 lutego 2017

Czymże jest szacunek w dzisiejszych czasach ? Ludzie nawet kromki chleba uszanować nie umieją ,a co dopiero drugiego człowieka .

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 lutego 2017

To wynika z dobrobytu i lekkości obecnych czasów. Zanik wartości jest widoczny gołym okiem.

Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  23 lutego 2017

Czyżby nadciagaly czasy idiokracji i znieczulicy ?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 lutego 2017

Czytając posty na tym forum stwierdzam z całą stanowczością, że trwają w najlepsze :D

Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.