MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

CuteNinja
CuteNinja
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

Jeśli w wiadomościach do dziewczyn też wylewasz z siebie taki potok niezrozumiałych słów, to nic dziwnego, że Cię blokują - ciężko się to czyta, a próba zrozumienia przyprawia o bóle głowy. Może nie szukaj winy w rozmówczyniach, tylko w sobie.
MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy na tym portalu juz nie można popisać normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?
Leszek9238
Leszek9238
  17 lutego 2017

To prędzej dziewczynom nie chce się czytać dłuższych wypowiedzi... albo nie każda jest mądra :D

CuteNinja
CuteNinja
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To prędzej dziewczynom nie chce się czytać dłuższych wypowiedzi...

Ależ co Ty opowiadasz, ja uwielbiam długie wypowiedzi, a jestem dziewczyną! :D Tylko fajnie, kiedy mają sens i znaki interpunkcyjne :P
Leszek9238
Leszek9238
  17 lutego 2017

Brak znaków interpunkcyjnych dyswalifikuje każdego?

niezalezna
niezalezna
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?


No to żeś se panocku pogodoł xD Twoje człowieczeństwo zdyskwalifikował brak kropki nad "i" d83dde1d
CuteNinja
CuteNinja
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak znaków interpunkcyjnych dyswalifikuje każdego?

Taki totalny? Tak. Zdanie wielokrotnie złożone bez przecinków brzmi jak rozpędzony pociąg.
niezalezna
niezalezna
  17 lutego 2017

No siem tak rozpędziła że butlonosa spłodziła

Leszek9238
Leszek9238
  17 lutego 2017

Ale może być gorzej.. Wyrazy z pomieszanymi literami :D Nie wiem czy ludzie piszacy tak mają jakąś "padaczkę" czy cokolwiek innego :)

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?


Można by było zadać takie samo pytanie w kierunku mężczyzn ;) .
Niektórzy jak już zdecydują się na odzew do dziewczyny zaczynają od tekstu typu " jesteś chętna.. płace za wszystko. " .
Takim tekstem zamiast pokazać klasę, mądrość i szacunek do płci przeciwnej są skreśleni już na samym starcie.
CuteNinja
CuteNinja
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy ludzie piszacy tak mają jakąś "padaczkę" czy cokolwiek innego :)

Warto byłoby zapytać autora tego tematu d83dde0c
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś chętna.. płace za wszystko

Tego tekstu nie znałem, muszę koniecznie wypróbować ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  17 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdanie wielokrotnie złożone bez przecinków brzmi jak rozpędzony pociąg.

A wiesz, kiedyś nie wiedziałem gdzie się wstawia przecinki w zdaniu, teraz już wiem , bo ostatnio dużo czytam ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  17 lutego 2017

nie wróży to powodzeniem :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.