fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  22 stycznia 2017 (pierwszy post)

.......

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 stycznia 2017

Niestety nic nie pamiętam :(

Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  22 stycznia 2017

Ja miałem dzisiaj dziwny sen, nie mogłem chodzić, miałem coś z nogami.Siedziałem na oknie i na przeciwko był balkon, chciałem wskoczyć na balkon ale prawie bym spadł, ale ręką chwyciłem o poręcze balkonu i tak wisiałem.Osoba która weszła na balkon zobaczyła mnie i wciągnoła na teren zabezpieczony ;) Ale nadal nie mogłem chodzić i się czołgałem po obcym mieszkaniu ;( To był jeden z 4 snów jakie miałem , ten był najbardziej przerażający , a reszta była dosyć fajna ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

ASZABENE
ASZABENE
  22 stycznia 2017

Oj koszmara miałem dzisiaj strasznego ,pomór przetrzewil całe moje stado królików , ale przeżył jeden tyle tylko ,że bez ucha . Ciężko powiedzieć czy śniło mi się to całą noc czy tylko przez chwilę ,ale trauma pozostała d83dde0a

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  22 stycznia 2017

Nic mi się nie śniło byłem zmęczony jak koń po westernie i padałem na pysk d83dde13

IHSI
IHSI
  22 stycznia 2017
fristajla
fristajla: .......
Śniło mi się ze dwa zęby mi się ukruszyły, wstaje rano paczę całe uhh ulga to tylko koszmar był , :afro:
JozekZpolska
JozekZpolska
  22 stycznia 2017

Śniły mi się danonki ale były niedobre. :)

Memory
Memory
  22 stycznia 2017

Stado murzynow z ktorym uprawialam dziki seks obudzilam sie a tu pustka...SZARA NAGA JAMA :(((

ASZABENE
ASZABENE
  22 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Stado murzynow z ktorym uprawialam dziki seks obudzilam sie a tu pustka...SZARA NAGA JAMA :(((

Tylko tym razem nie dodawaj zdjęć z tych sennych orgii , bo znowu Cię zbanuja d83dde0a
Memory
Memory
  22 stycznia 2017

Wiem, tu czyhaja na moje potkniecie...

ASZABENE
ASZABENE
  22 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, tu czyhaja na moje potkniecie...

W tym temacie akurat możesz powiedzieć ,że jakby co to pisałaś przez sen ,taka relacja na żywo z wizualizacją
Memory
Memory
  23 stycznia 2017

Tak serio to nie pamiętałam co mi się śniło i tam wyżej to był blef.Aczkolwiek już kolejny raz tak mam, że gdy kładę się wieczorem do spania , głowa na poduszce tooo przypominam sobie co mi się śniło nocy przed(jakoś tak automatycznie,przez cały dzień nie pamiętam że w ogóle mi się coś śniło a gdy się położę to wraca mi obraz w głowie i raport co tam widziałam w nim)...No i sobie przypomniałam, że śnił mi się jakiś koszmar, znaczy ogólnie u mnie koszmary dzielą się na dwie grupy.Jedne koszmary to te w których dochodzi do śmierci mojej czy kogoś bliskiego a drugi rodzaj koszmaru to gdy śni mi się szkoła ^^ W sumie teraz coraz mniej mi się ona śni no ale tamtego wieczoru jednak śniła mi się babka z Uczelnii moja promotorka.Był jakiś egzamin byłam w grupie jakaś tam praca no i to wazny wynik egzaminu.I ogólnie standard nieprzygotowana , nie podeszłam do zaliczenia i rozliczenia się z zadania jakiegoś matematycznego w grupie i potem oczywiście w tym śnie przeżywałam jak ja to zaliczę sama xD no takie pierdoły.Ogólnie jakąś traumę mam szkolną i kiedyś jak młodsza byłam często śniła mi się w wakacje szkoła, jakieś egzaminy itp xD Najbardziej wiadomo nie lubię tych matematyczno-fizyczno-chemicznych bo zawsze byłam noga z tych przedmiotów toteż gdy mi się śni że znów mam coś takiego robić i nie umiem to mnie to bardzo stresuje xD

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  23 stycznia 2017

Ja mam coś podobnego, jak zapominam rano snów, to mi się przypomina parę godzin później ten sen.Mi często się śni szkoła, że jestem na lekcji i mam jakiś egzamin lub po przebywam jestem w szkole

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Janekzlasu
Janekzlasu
  26 stycznia 2017

Liczby :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 stycznia 2017

Nic mi się nie śni ostatnio. Czy to jakaś awaria w mózgu czy oznaka że działa prawidłowo?

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.