Memory
Memory
  21 stycznia 2017 (pierwszy post)

O jakiej tematyce najbardziej? Czy uwazacie ze sa kiczowate i niepotrzebne?
Macie jeden jakis ulubiony badz jakis w tej chwili placze sie wam po glowie? Mode mam nadzieje ze wybrnelam jako tako i sytuacja ostatnia sie nie powtorzy?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 stycznia 2017

Nie każdy jak Ty "z resztą sobie poradzi" :) Szukaj zrozumienia, nie pogardy :)

Podejmujesz wyzwanie?
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  21 stycznia 2017

Nie. Słabe jednostki są eliminowane z ekosystemu. Znaleźli się na marginesie - ok. Niech walczą o powrót do społeczeństwa. Oni nawet nie próbują. Ktoś kto nie podejmuje nawet próby nie jest wart szacunku.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 stycznia 2017

Twoja wiedza teoretyczna sięga Olimpu. Empiryczną niestety moglibyśmy prawdopodobnie zmierzyć linijką.

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Nie. Słabe jednostki są eliminowane z ekosystemu. Znaleźli się na marginesie - ok. Niech walczą o powrót do społeczeństwa. Oni nawet nie próbują. Ktoś kto nie podejmuje nawet próby nie jest wart szacunku.

To naprawdę mądre słowa, lecz i w twoim życiu być może przyjdzie moment, w którym nie znajdą zastosowania. Nie bądź taka zuchwała, moja ulubiona forumowiczko :)
Podejmujesz wyzwanie?
slowamajamoc
slowamajamoc
  21 stycznia 2017

Kto "stworzył" takiego potwora?d83dde31

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  21 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Twoja wiedza teoretyczna sięga Olimpu. Empiryczną niestety moglibyśmy prawdopodobnie zmierzyć linijką.


Niestety nie mam żadnej litości dla menelów. Zgadzam się, że transformacja w menela może mieć różne przypadłości. Jednak jeżeli człowiek który upadł nie podejmuje wyzwania powrotu nic dla mnie nie znaczy.
Naprawdę nie mam nic wobec bezdomnych, którzy stracili cały majątek ale którzy walczą o swoje lepsze jutro. Jednak nie szanuję ludzi, którzy znaleźli się z jakiś przyczyn na marginesie i uznali, że będzie łatwiej tam pozostać niż walczyć. Dla nich nie mam absolutnie żadnego poszanowania.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 stycznia 2017

A co z tymi, którzy walczyli i przegrali?

Podejmujesz wyzwanie?
Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  21 stycznia 2017

"Kot w pustym mieszkaniu" Szymborskiej d83dde0d

On n’est jamais content là où on est.

ASZABENE
ASZABENE
  21 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Nie. Słabe jednostki są eliminowane z ekosystemu. Znaleźli się na marginesie - ok. Niech walczą o powrót do społeczeństwa. Oni nawet nie próbują. Ktoś kto nie podejmuje nawet próby nie jest wart szacunku.

Alkoholik na marginesie czy też menel jak go nazywasz walczy i to każdego dnia i uwierz mi gdybyś znalazła się nagle w jego położeniu po tygodniu anielski orszak Ci grają .
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  21 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Alkoholik na marginesie czy też menel jak go nazywasz walczy i to każdego dnia i uwierz m


Wierzę. Walczy mocno każdego dnia, żeby wciąż mieć promile we krwi. Mam ich w dupie. Dotarło?

Eldim
Eldim: A co z tymi, którzy walczyli i przegrali?


Nie ma takich.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Nie ma takich.

Oj, Wisienko, Wisienko. Życzę miłego wieczoru :D
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  21 stycznia 2017

Każda babajaga trafi na dream team Jaś i Małgosia który ja wepchnie do pieca , a tam już nie ma zmiłuj .

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  21 stycznia 2017

Czy moge się prztyłanczyć do wspólnej rozmowy ?;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  21 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Mam ich w dupie. Dotarło?

Wisienka przeklina ;) Taka dziewuszka jak ty nie powinna przeklinać ;p

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Czy moge się prztyłanczyć do wspólnej rozmowy ?;D

Apogeum wymiany zdań już przeminęło, ale zapraszam do podzielenia się ulubioną twórczością liryczną :D
Podejmujesz wyzwanie?
AnhTuanNguyen
AnhTuanNguyen
  24 stycznia 2017

mowilas mi ludzie nie maja krazkow miedzykregowych, przeciez nie wyewoluje tak szybko by sie tego czegos pozbyc

moj optimus jednak przezyl cichego, az dziwne ze zrobili tylko clearcmos i pomyslec ze to juz byl memrystor

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.