Memory
Memory
  20 stycznia 2017 (pierwszy post)

Wiele komentarzy bylo ze pewnie manipulacja, ze dla slawy, ze kit... Historia o chlopcu ktory opowiada ze kiedys juz zyl, w innej rodzinie zgadza sie tylko nazwa wyspy i to ze pomieszkiwala tam rodzina o tym nazwisku, jednak kobieta ktora moglaby byc krewna nie wie czy ktos zginal w wypadku samochodowym z jej rodziny.
https://youtu.be/rCIWEY8W9nI

Memory
Memory
  20 stycznia 2017

A wedlug opowiadan chlopca jego ojciec zginal w takim wlasnie wypadku samochodowym.

Memory
Memory
  20 stycznia 2017

Oczywiscie nie ukrywam, ze najbardziej licze na wypowiedz Marcina i Dominika w tej sprawie xD

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Historia o chlopcu ktory opowiada ze kiedys juz zyl, w innej rodzinie zgadza sie tylko nazwa wyspy i to ze pomieszkiwala tam rodzina o tym nazwisku

To się nazywa reinkarnacja i ona istnieje, każdy człowiek gdy dotrze do śmierci naturalnej ,dusza odchodzi z ciała ,a do noworodka wchodzi ;) i tak powstaje nowe życie ;) My jesteśmy tylko ciałem a dusza w pełnym sensie nas wprowadza do życia;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Memory
Memory
  20 stycznia 2017

Wiem o tym ale ciekawi mnie ile osob w to wierzy.

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiscie nie ukrywam, ze najbardziej licze na wypowiedz Marcina i Dominika w tej sprawie xD

To po co się wypowiedziałem na ten temat?

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem o tym ale ciekawi mnie ile osob w to wierzy.

Pewnie mała grupka ludzi w to nie wierzy, albo boją się w to uwierzyć

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 stycznia 2017

Dziewczyna się zakochała ;D w dwóch osobmnikach ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Castiel8989
Castiel8989
  20 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Każdy może myśleć sobie co chce o takim wydarzeniu, bo nie ma metody badawczej która mogłaby obiektywnie określić naturę tego zjawiska (pamięć reinkarnacyjna?).
Naukowcy mają różne teorie, jedną z nich jest - mnogość wszechświatów. Nie zgłębiałem się zbytnio w ten temat, ale czytałem że niektórzy tłumaczą np. jasnowidzenie odbieraniem przez mózg pasma widma elektromagnetycznego z wymiaru równoległego. Widmo to miałoby przesiąkać z czarnych mikrodziur, gdzie czas, masa i grawitacja zjewają się w jedno.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielo%C5%9Bwiat

Memory
Memory
  20 stycznia 2017

Nie zakochalam, po prostu reinkarnacja jest sprzeczna z wiera chrzescijanska i czytajac ich wczesniejsze wypowiedzi jestem ciekawa za ktora strona sa...

Memory
Memory
  20 stycznia 2017

Wiara* na tel. jestem sorry memory :d

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu reinkarnacja jest sprzeczna z wiera chrzescijanska

A ja czytałem dzisiaj że ukrzyżowanie Jezusa było fikcją , że to upozorowały obce cywilizacje. Reinkarnacja na prawde istnieje, komunikowaniem się myślami również. Ja wierze w boga , bo nas stworzył , nie zależnie na jakiej planecie się urodziliśmy, ale nas stworzył.Modlę się do Boga co wieczór, ale do kościoła nie pójdę. Reinkarnacja, magia biała jak i czarna istnieje. Duchy istnieją, w sumie sami mamy dusze w ciele ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 stycznia 2017

memory sie obraziła ;(

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 stycznia 2017

Nie chce mi się oglądać całości, ale zakładam, że ten przypadek jest podobny do innych, o których czytałem. Taka anomalia systemu może dowodzić reinkarnacji, lub w ogóle istnienia jakiejś sfery metafizycznej, lecz równie dobrze może być to medialna mistyfikacja. Sama reinkarnacja wydaje się na nasz 3wymiarowy pogląd na rzeczywistość być najbardziej konstruktywnym wyjaśnieniem, gdzie trafia nasza świadomość po śmierci w aktualnej egzystencji. Przynajmniej ja tak twierdzę. Przypuszczam jednak, że wszechświat jest znacznie bardziej skomplikowany i to nie jest do końca tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Naukowcy mają różne teorie, jedną z nich jest - mnogość wszechświatów. Nie zgłębiałem się zbytnio w ten temat, ale czytałem że niektórzy tłumaczą np. jasnowidzenie odbieraniem przez mózg pasma widma elektromagnetycznego z wymiaru równoległego. Widmo to miałoby przesiąkać z czarnych mikrodziur, gdzie czas, masa i grawitacja zjewają się w jedno.

Wieloświat jak najbardziej, głęboko w to wierzę. Patrząc na fraktalną strukturę wszechświata jest to teoria, która ma ręce i nogi. Ale transmisja danych przez czarną dziurę jakoś mi się nie widzi. Nawet jeśli jest mikro :D Z drugiej strony, co ja tam wiem? Może? :D Życzę wszystkim żebyśmy w chwili śmierci nie przestali istnieć jako świadomy byt :D
Podejmujesz wyzwanie?
Castiel8989
Castiel8989
  21 stycznia 2017
Eldim
Eldim: gdzie trafia nasza świadomość po śmierci

Codziennie kiedy śpię nie wiem gdzie jest moja świadomość przez 7h, ciekawe gdzie spaceruje :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.