BlueberryHaze02
BlueberryHaze02
  19 stycznia 2017 (pierwszy post)

Nie chce nikogo obrazić, ale już naprawdę nie rozumiem tego całego szajsu.. większość kobiet na takich portalach chwali się biustem bądź dupą poczym jak się coś nie ułoży to robią z nas wariatów i kompletnych, chcących jedynie seksu napaleńcow xD moje drogie mężczyźni to wzrokowcy!! Jeśli chcecie żebyśmy patrzyli na Waszą osobowość to po co świecicie pół nagim ciałem?? Pokażcie siebie i swój wizerunek w inny sposób. To naprawdę nie ma najmniejszego sensu z Waszej strony.. kusić ciałem poczym mieć pretensje, że nic po za nim nie widzimy zwłaszcza i tu owszem mogę kogoś obrazić.. wiele z Was nie ma nic więcej do zaoferowania.. fuck logic!!
Wiec pytam się ja po co ta cała szopka?

ASZABENE
ASZABENE
  19 stycznia 2017

Proponuję abyś przeczytał tematy poniżej ,jest tam cala epopeja dotycząca tego wątku . na pewno znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie d83dde0a.

ASZABENE
ASZABENE
  19 stycznia 2017

A gdybyś czasami tam nie znalazł odpowiedzi to niema sensu szukać i pytać

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  19 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: większość kobiet na takich portalach chwali się biustem bądź dupą


Konto usunięte
Konto usunięte: wiele z Was nie ma nic więcej do zaoferowania.. fuck logic!


Napisał to koleś, który w avatrze jest półnagi i chwali się klatą i brzuchem. Co za hipokryzja. :rotfl:
amarettoUK
amarettoUK
  19 stycznia 2017
d83dde02http://fotka.com/forum/humor/1050286,Kobieca_polityka
BlueberryHaze02
BlueberryHaze02
  19 stycznia 2017

Ale ja tu nie szukam miłości xD to jest różnica xD mam na myśli te Panie, które świecą ciałem a oczekują, że znajdą księcia z bajki xD jeśli nie widzisz w tym różnicy to już nie mój problem :D

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  19 stycznia 2017

Nie widzę różnicy. Hipokryto. d83dde0c

BlueberryHaze02
BlueberryHaze02
  19 stycznia 2017

No jasne, że nie widzisz, bo pewnie jesteś jedną z tych Pań. Same tworzycie chore stereotypy na podstawie, których kreujecie ten cały bajzel xD cóż :D jak to mówią. Z pustego szklanki nie napełnisz

BlueberryHaze02
BlueberryHaze02
  19 stycznia 2017

Dzięki za linka.. na pewno się z nim zapoznam ;)

AnhTuanNguyen
AnhTuanNguyen
  19 stycznia 2017

To moze z innej beczki, patrze na ciebie kolego i smutek mnie ogarnia jaki szpanerski jest ten swiat. Nie mam nic przeciwko twojej pewnej estetyce ciala, ale powiedz czy to tak calkiem normalnie by bylo gdybys masa urosl do rozmiaru jakiegos mutanta. Do czego doszedl niby ten swiat. A przeciez z kalisteniki za pomoca odpowiednich napiec i zapiecia miesni korzystamy dodatkowo z sily wewnetrznej zeby uniesc ciezarek, czy nie lepiej rozwijac bardziej wewnetrzna sile i miec do pewnego stanu rozwiniete miesnie. I jeszcze przyklad ze sztuk walki sila wewnetrzna przy cisie najprawdopodobniej jest zamieniana w energie kinetyczna badz amplifikuje sile fizyczna.

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: większość kobiet na takich portalach chwali się biustem bądź dupą poczym jak się coś nie ułoży to robią z nas wariatów i kompletnych

Zobacz swój awatar ;D Wpierw obrażasz płeć damską że piersi pokazują i wypinają się, a ty tymczasem z goła klatą latasz na fotce.Czy ty masz jakieś kompleksy ? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: o po co świecicie pół nagim ciałem??

;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec pytam się ja po co ta cała szopka?

Drogi kolego, szopkę to ty robisz ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  19 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Wpierw obrażasz płeć damską że piersi pokazują i wypinają się, a ty tymczasem z goła klatą latasz na fotce.Czy ty masz jakieś kompleksy ? ;)


W tym temacie wykryto mocną:

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: W tym temacie wykryto mocną:

Popieram cię w stu procentach ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

BlueberryHaze02
BlueberryHaze02
  19 stycznia 2017

No ja pier... xD widzę, że tu panuje jakiś niż intelektualny.. Chyba macie problem z czytaniem ze zrozumieniem.. xD moje konto.jest tu jedynie w celu rozrywkowym :D nie szukam tu uczuć i emocji xD a właśnie takie zachowanie miałem na myśli pisząc ten post.. musiałbym wam tu screeny podałaś z kilku rozmów może wtedy to byście rozumieli chociaż wątpię xD skoro jedynym argumentem z waszej strony jest hipokryzja.. jak laska wrzuca pół nagie zdjęcia i mi później pisze, że pragnie uczucia xD poważnego związku, że nie interesuje jej jednorazowy numer, że "nie jestem taka jak wszystkie" xD to jest w waszym plytkim rozumowaniu wporzadku tak? Tak samo jest wszędzie chociażby na siłowni.. płacze, że każdy się na nią patrzy i napala, a przychodzi taka trenować ubrana jak prostytutka z pełnym makijażem :D po za tym od kiedy w naszym świecie męski tors, a kobiece piersi są tym samym? Zrzuc koszulkę przy koleżance i powiedz by zrobiła to samo.. w życiu się nie.zgodzi i będzie argumentowac swój wybór właśnie tym że to jest ogromna różnica miedzy klata, a piersiami xD owszem mam kompleks zajexxsty .. jak czytam te wasze śmieci to jest mi przykro, że należę do tego samego gatunku :D powodzenia w życiu z takim plytkim podejściem :D

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  19 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba macie problem z czytaniem ze zrozumieniem..


To ty masz problem ze zrozumieniem co to jest hipokryzja. A dziwne, bo w tym temacie osiągnąłeś w niej mistrzostwo świata.

Konto usunięte
Konto usunięte: jest mi przykro, że należę do tego samego gatunku


To idź poddaj się eutanazji. Będzie jednego hipokryty na świecie mniej.
:papa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.