nietypowyxtom
wpis jest ukryty
ASZABENE
ASZABENE
  14 stycznia 2017

Cóż za odmiana ? A co na to kotek ? d83dde0a pewnie zazdrosny będzie

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

coś poszło nie tak 404, 502 eror,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

mój kotek zostaje ze mną
nie wiem czy wogóle nie jestem odiolowany od informacji bo na to wygląda, a ty się nie czaj jak jakiś bóbr w kszakach aby odpowiedzieć nie jesteś w moim typie

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

kota nie moge zbrać do kina

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

nic sie nie zmieniło, nigdy nie było inaczej zona nie oznacza że wezme ślub ale osoba która bedzie mnie denerwować wiadomościami i bede do niej dzwonić w nocy budząc ją i pytać się co jej się śniło,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

570724283 , 0700 był zajęty więc numer mam zwykły sieć ogólniedostępna działająca bez zakłuceń mam nadzieje ze wstawiając te cyfry oznaczającą lokalizacje geograficzną nie łamie regulaminu zbiek okoliczności chiał że to jak by mój numer ups, ale spokojnie, zapomniałem tylko powstawiać w odpowiednich miejscach znaki interpunkcyjne dla tego to wygląda na numer telefonu ale nic bardziej mylnego to położenie kilku punktów na mapie długość wysokość szerokość chyba w obecnej chwili nie łamię regulaminu bo jeśli podanie lokalizacji to zbrodnia to jestem winny przyznaje się,

Kombatant
Kombatant
  14 stycznia 2017

ty lepiej dobrego psychiatry poszukaj d83dde31

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

a powiedz mi po co mi psychiatra? czy zachowuje się dziwnie, czy wykonuje rzeczy które są w twoim przekonaniu nienormalne lub podchodzą pod chorobę psychiczną, no możliwe lubie gdy pada deszcz, praca sprawia mi przyjemnośc, a ponadtto to nie wiem czym cię tak martwie że mam szukać psychiatry, ?

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać użekła mnie twa historia

BeautifulSmile
BeautifulSmile
  14 stycznia 2017

Może nie psychiatry, ale warto poszukać słownika ortograficznego.

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

czy moje zachowanie wśród społeczeństwa odbiega od normy, ? co takiego robię że mam się leczyć, na prawdę i brak zakłamania nie da się wyleczyć,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

nie jestem buntownikiem ortograficznym, prawie jak renegat po za prawem, gdy nikt nie patrzy przestawiam guziki na klawiaturze,

Kombatant
Kombatant
  14 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy zachowuje się dziwnie

Raczej normalne nie jest pisanie monologów, praktycznie gadasz sam ze sobą.
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Może nie psychiatry, ale warto poszukać słownika ortograficznego.


no psychiatry nie mogę szukać podobno niektórych osób nie da się wyleczyć, ale mi to nie przeszkadza, ps masz jakieś ciekawe zajćecie na wieczór jeśli nie to proponuje bar lub kino, a wracając do błedów ortograficznych to przez carri, włamuje się na mój telefon i stara się jak najbardziej zmoncić w moim życiu, norma
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.