ASZABENE
ASZABENE
  13 stycznia 2017 (pierwszy post)

Jesteście przesądni ,miał ktoś dzisiaj pecha ?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  13 stycznia 2017

Niby nie jestem, ale gdzieś w podświadomości jednak tkwi ten głupi schemat, że ryzyko jest nieco zwiększone. Wahając się czy iść dziś wieczór w miasto ostatecznym argumentem na "nie" było "oj dziś piątek 13go to zostaję w domu, nie chce mi się" + zimno jest :D

Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  13 stycznia 2017

Fakt niby nic takiego ,a w podświadomości gdzieś nam głęboko siedzi aby losu nigdy nie kusić . Tak jak zawsze się wystrzegam, aby nie przechodzić pod drabina d83dde0a

JanuszPawelB
JanuszPawelB
  13 stycznia 2017

Hehehehe. Przesądy, zabobony. Istny ciemnogród. Piątek 13??? Dzień jak co dzień. Piątek tzn weekendu początek d83dde1dd83dde04

ASZABENE
ASZABENE
  13 stycznia 2017

W sumie lepszy piątek 13 tego ,jak poniedziałek 16tego d83dde0a

pasiak1910
Posty: 2 (po ~184 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
pasiak1910
  14 stycznia 2017

Ja nie jestem chodź po wczorajszym dniu ( 13 ) chyba będę

pasiak1910
Posty: 2 (po ~184 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
pasiak1910
  14 stycznia 2017

Wyciąg / narty no i wstrząs mózgu .. weekend w szpitalu zamiast imprezki czy piwa z znajomymi . Nie polecam

ASZABENE
ASZABENE
  14 stycznia 2017

Pociesz się tym ,że po imprezie i piwach mogło się skończyć jeszcze gorzej. d83dde0a

JozekZpolska
JozekZpolska
  14 stycznia 2017

I to pisze koleś z 13 stką na koszulce. :)

ASZABENE
ASZABENE
  14 stycznia 2017

Józek ale nigdy nie zakładam jej w piątek d83dde0achoć przyznaje jest to lekka prowokacja z mojej strony d83dde0a

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  14 stycznia 2017

Nie wierzę w żadne przesądy, ani w czarnego kota, ani piątek 13, dzień jak co dzień, zwierzak jeden z tysiąca przebiegający drogę ;) Jeśłi będziesz miał w świadomości: -OMG, dzisiaj piątek 13, nie wychodze nigdzie bo coś mi sie stanie, to na pewno coś odpierdzielisz z wine zgonisz na ten nieszczęśliwy piąteczek, piątunio ;)

ASZABENE
ASZABENE
  14 stycznia 2017

A jako kierowca zawodowy żadnych przesądów nie macie ,typu wyjechales nie zawracaj lub coś w ten deseń ?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście przesądni ,miał ktoś dzisiaj pecha ?


Nie jestem przesądny. W robocie spodziewałem się komplikacji tego dnia w związku z nowym projektem. Okazało się że wystąpiły prawie wszystkie których się spodziewałem. Czy więc miałem pecha czy szczęście, że nie było nieprzewidzianych wydarzeń?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  14 stycznia 2017

A gdybyś odłożył to na poniedziałek ,swoje by odleżało i może byłoby lepiej ?

ASZABENE
ASZABENE
  14 stycznia 2017

Babcia mi powtarzała w piątek zły początek ,dlatego nigdy w piątek ,a już tym bardziej 13stego nie zaczynam żadnych nowych prac . Lepiej dogłaskać poprzednia i zacząć od poniedziałku

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.