Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
nietypowyxtom
Reputacja: -210 | BluzgometrTM: 95
nietypowyxtom
  12 stycznia, o 10:51 (pierwszy post)

Jak to jest gdy wszyscy was oklamuja a wam podano substanancje po ktorej staniecie sie brzydcy, ludzie inaczej nie warci zlamanego grosza, tak to wyglada na dodatek bawiacy sie w smaileje inaczej postac ktora zabija jesli podasz imie ginie w sobojstwie

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  12 stycznia, o 10:53

Bycie robolem to praca moich marzen do tej pory widze jak mnie ludzie oklamuja i z szpiegostwa chca zrobic schizofremie

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  12 stycznia, o 11:00

Tylki smaili czy jeff the kiler glupio sie. Z tego nasmiewaja to jak udawanie hanibala a jestjeden dr, dziwne ze spoleczemstwo sie na to godzi na pewno nie hanibal, ale kogo karac skoro te osoby bardziej boja sie konfrontacji niz konsekwencji, stawanie sie coraz brzydrzyszvczloeiekiem daje ciekawe mozliwosci a czemu smile? Pamietacie osoby ktore popelnily samobojstwo ostatnii na pasku, moje zdrowie sie sypie wiec trzeba zyc az do smierci

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  12 stycznia, o 11:02

Cale szczescie ze ludzie Nie biora w tym udzialu....

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  12 stycznia, o 11:13

Zostanie robolem to najlepsze wyjscie i takowy mam plan

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.