jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017 (pierwszy post)

Przeczytałam ostatnio że w plemieniu Huichol, w którym wyznaje się pogląd, że cierpienie podczas porodu powinno być dzielone na matkę i ojca. Przyszła mama trzyma w ręku sznureczek, który obwiązuje się wokół jąder przyszłego taty. Z każdym skurczem kobieta pociąga za sznureczek, tak by mężczyzna też go poczuł. Podobno w tym plemieniu dzięki zrozumieniu przez mężczyzn cierpienia kobiet, darzy się je większym szacunkiem. Proste, a skuteczne rozwiązanie.
Co o tym sądzicie Panowie i Panie?d83dde04

ASZABENE
ASZABENE
  16 stycznia 2017

Nawet oni stwierdzili iż nie udźwigna tego brzemienia, ale ruskie sie zastanawiaja czy mnie nie adoptowac i uczynic ikoną swego narodu . Zamiast sierpa i młota będzie księżyc w pełni i Trump z dwiema laskami u boku

onpogada
onpogada
  17 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytałam ostatnio że w plemieniu Huichol, w którym wyznaje się pogląd, że cierpienie podczas porodu powinno być dzielone na matkę i ojca. Przyszła mama trzyma w ręku sznureczek, który obwiązuje się wokół jąder przyszłego taty. Z każdym skurczem kobieta pociąga


Nie widzę problemu ale rozszerzmy to na inne sfery życia a nie tylko poród, niech kobieta górnika czy hutnika czuje to samo porzez jakies urzadzenie co czuje w pracy jej facet, ze o bokserach juz nie wspomnę... Dziwnie to wszystko idzie zawsze w jedna stronę, kobiety chca przejąć przywileje mężczyzn a mężczyźni maja przejąć obowiązki kobiet. Nie słyszałem by jakas kobieta powiedziała "kochanie umyj garki a ha w tym czasie porąbe drewno" A wracając tylko do aspektu rodzenia, to niech od piczatku będzie po równo, dlaczego to facet na zabiegać o kobietę, zabierać na randki zaciągać do łóżka rozmaitymi sposobami... Jesli kobieta podejdzie do mnie postawi drinka i spyta czy pójdę z nia do łóżka ale w razie czego dzielimy sie porodem to od piczatku będę wiedział ba co sie pisze....
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  21 stycznia 2017
onpogada
onpogada: A wracając tylko do aspektu rodzenia, to niech od piczatku będzie po równo, dlaczego to facet na zabiegać o kobietę, zabierać na randki zaciągać do łóżka rozmaitymi sposobami...


Kolego odbiegasz od tematu, i to bardzod83dde09 Tzw. dygresja
blast121
blast121
  21 stycznia 2017

@jestdobrze1994 To teraz jakby to przełożyć na wnoszenie lodówki na 4 piętro przez faceta:) Taki żarcik. Ciekawa kultura w tym plemieniu.

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  26 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa kultura w tym plemieniu.

NArESZCIE!!! Ktoś wypowiedział się w temat. Częściowo ale jednakd83dde0a. Sukcesd83ddc4f
Sandman
Sandman
  26 stycznia 2017

Szacunkiem nie darzy się każdego, tylko tych którzy na niego zasłużyli.

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  2 lutego 2017
Sandman
Sandman: Szacunkiem nie darzy się każdego

Zgadzam sięd83dde03
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.