jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017 (pierwszy post)

Przeczytałam ostatnio że w plemieniu Huichol, w którym wyznaje się pogląd, że cierpienie podczas porodu powinno być dzielone na matkę i ojca. Przyszła mama trzyma w ręku sznureczek, który obwiązuje się wokół jąder przyszłego taty. Z każdym skurczem kobieta pociąga za sznureczek, tak by mężczyzna też go poczuł. Podobno w tym plemieniu dzięki zrozumieniu przez mężczyzn cierpienia kobiet, darzy się je większym szacunkiem. Proste, a skuteczne rozwiązanie.
Co o tym sądzicie Panowie i Panie?d83dde04

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: I tak możemy się licytować do końca świata. Mistrzu to jest hydepark i tutaj każdy temat pasuje, bo to hydepark. I nie bądź taki służbista i nie błyszcz tym znaczkiem moderatora. :))

Uczepiłaś się tego "piszta co chceta", nie dociera że tu też są zasady i nie jest to jedyny dział forum. Kolejny raz wprowadzasz zamieszanie na forum i kolejny raz nie masz racji, a co ja tłumacze wam, zaraz obsmarujecie że jestem służbista, lepiej się nic nie odzywać, nie dziwie się że nikt z FT nie chce się wypowiadać na forum. Dodam tylko że nie tylko ja moderuje forum, nie tylko ja przenoszę, nie tylko ja blokuje... Sam znaczek nie jest mi wiele do niczego potrzebny, uprawnienia też, pomagać można i bez tego użytkownikom...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
DuchPastwisk
Posty: 47 (po ~97 znaków)
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 4
DuchPastwisk
  13 stycznia 2017

Ja szczerze szanuje kobiety bez takich bestialskich praktyk :D

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  13 stycznia 2017
gregbond
gregbond: Uczepiłaś się tego "piszta co chceta", nie dociera że tu też są zasady


Nie uczepiła. Po prostu Ty jako moderator nie rozumiesz co to jest hydepark. Nie chce mi się tego tłumaczyć Tobie, niech Ci to wytłumaczą Ci co Cię na stanowisko moderatora forum zatrudnili. Jeżeli w dziale na forum o książkach założysz temat o filmie - to jest oczywiste, że taki temat trzeba przenieść. Natomiast na forumowych hydeparkach moderator musi mieć pewną wrażliwość bo temat o filmie właśnie w dziale hyde nie łamie w żaden sposób regulaminu bo sama definicja forumowa hyda (radzę Ci się z nia zapoznać bo jej nie znasz) wpisuje się w to, że w tym dziale można pisać o WSZYSTKIM. Dlatego moderator hyda musi być mocno wyczulony przy decyzji czy taki temat warto rzeczywiście przenieść. Zwykle temat z hyda przenosi się w momencie gdy dyskusja się rozwinie i nie ma w niej off-topów i jest na przykład czysto filmowa. Wtedy taki temat się przenosi. Jednak jeżeli jest to luźna dyskusja o jakimś filmie, gdzie powstają off-topy, ludzie zbaczają z tematów, piszą o różnych rzeczach i między innymi o filmie o którym traktuje temat to taki temat zostawia się w hajdzie. Ogarnij mistrzu co to jest hyde - będzie Ci łatwiej moderować. :)))
DuchPastwisk
Posty: 47 (po ~97 znaków)
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 4
DuchPastwisk
  13 stycznia 2017

hahaha tu z modami trzeba jechać teraz, kiedyś był jakiś poziom chociaż. Teraz to banda prymitywów, którzy bezpodstawnie banują wiernych użytkowników. Lizusy wyższych sfer fotkowych, nie mających pojęcia o tym jak tu pilnować porządku. Proponuję modom płci męskiej obwiązać jądra rozpalonym łańcuchem i przyczepić do samochodu, wtedy już nie będzie tak łatwo ''podrywać'' tych idiotek tu. Kobiety jako modowie się tu sprawdzają, można podjąć jakąś racjonalną polemikę. WOJNA!!!!

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  13 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DuchPastwisk
DuchPastwisk: Kobiety jako modowie się tu sprawdzają, można podjąć jakąś racjonalną polemikę. WOJNA!!!!


Po przeglądzie tego forum i tego co się tu wyprawia ja osobiście nie podjęłabym się moderowania tutejszego forum. Moim zdaniem jedynym rozwiązaniem by panował tu jakiś ład i skład to zburzenie tego forum i postawienie nowego z jasno określonymi zasadami. Wtedy byłaby szansa na jakiś sukces. Na tym etapie zaawansowania w jakim jest aktualnie forum fotkowe i forumowa mentalność przywracanie ładu jest skazane jest na porażkę.
DuchPastwisk
Posty: 47 (po ~97 znaków)
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 4
DuchPastwisk
  13 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Na tym etapie zaawansowania w jakim jest aktualnie forum fotkowe i forumowa mentalność przywracanie ładu jest skazane jest na porażkę.

Na takiej mentalności opiera się ten portal, nigdy tu nie będzie inaczej :D To jest wylęgarnia chorych psychicznie ludzi- tak było, jest i będzie. d83cdfe5
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Zwykle temat z hyda przenosi się w momencie gdy dyskusja się rozwinie i nie ma w niej off-topów i jest na przykład czysto filmowa. Wtedy taki temat się przenosi.
Ma to sens, tylko że jest czas ograniczony, potem już takiej możliwości nie ma, nie siedzimy tutaj cały czas i nie czyhamy tylko żeby wam przenieś szybko temat po złości jak sugerujecie i ubić temat.
Ty jesteś mistrzynią robienia zamieszania :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  13 stycznia 2017

Forum dla tego portalu to tylko dodatek, być może nawet zbędny. Poziom merytoryczny fotki.pl zostaje obnażony choćby już w komentarzach pod zdjęciami na stronie głównej. Mało? Zerknij na PW. Mało? Witaj na forum! :D

Podejmujesz wyzwanie?
DuchPastwisk
Posty: 47 (po ~97 znaków)
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 4
DuchPastwisk
  13 stycznia 2017

hahaha nasz dziki zachód :D

Petyhorc
Petyhorc
  13 stycznia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Pancerny, co tak słabiutko, marniutkie to prowo, czyżby problemy z koniem?

A co chcesz pomóc? I co oferujesz?

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: I nie bądź taki służbista i nie błyszcz tym znaczkiem moderatora. :))

Nigdy nie byłem tu moderatorem, służbistą nigdy nie byłem ale powiem, że nie masz racjo dziewczynko. :(
Nie było działów tematycznych można było coś takiego zamieszczać, potem to się jednak to zmieniło.

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta"


Tylko, że jest to w określonych ramach, o czym zapominasz, bo tak jest wygodniej.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  13 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Forum dla tego portalu to tylko dodatek, być może nawet zbędny. Poziom merytoryczny fotki.pl zostaje obnażony choćby już w komentarzach pod zdjęciami na stronie głównej. Mało? Zerknij na PW. Mało? Witaj na forum! :D

nie narzekaj, Forum trochę kuleje ale działa, krzywo, prosto byle ostro, bywa zabawnie

DuchPastwisk
DuchPastwisk: hahaha nasz dziki zachód :D

nieważne, że dziki, ważne, że nasz

Konto usunięte
Konto usunięte: A co chcesz pomóc? I co oferujesz?

możę gołą dzidę zamiast pełnego oręża skoro koń nie wytrzymuje, a może dłuższe odpoczynki przed kolejnymi bitwami?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Petyhorc
Petyhorc
  13 stycznia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: możę gołą dzidę zamiast pełnego oręża skoro koń nie wytrzymuje, a może dłuższe odpoczynki przed kolejnymi bitwami?

Zrobię z siebie lisowszczyka, lekka jazda konna. Bali jej się wszyscy moskale...
DuchPastwisk
Posty: 47 (po ~97 znaków)
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 4
DuchPastwisk
  13 stycznia 2017

proponuję rewolucję... d83ddc80

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  13 stycznia 2017

Nie narzuciłam swojego zdania nikomu, chciałam tylko wiedzieć co myślą o tym inni. Wrzucanie tego tematu do działu Kultura grozi kalectwem , bo do tego działu nikt chyba nie zagląda.Byłam w 100% przekonana że i tak w moim temacie wypłyną brudy najgorętszego tematu w tym rokud83dde04

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  13 stycznia 2017

idź na Phezydetkę, jest dobrze, ale może bydzie lepiej

kurcze, tu wszyscy idą w ministry i prezydęty, może i ja powinnam zostać Panią Ministrą i bzyczeć koło ucha?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.