Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
12Następna
Damis85
Damis85
  7 dni temu o 17:52 (pierwszy post)

Witajcie drodzy fotomaniacy. Chcialbym aby rozwinac temat wieku. Czy on jest az tak wazny? Moim skromnym zdaniem wiek to tylko cyfry zapisane przy kazdej osobie. Tak naprawde one nic nam nie mowia o drugiej osobie z ktora nawiazujemy nowe relacje. Wiec dlaczego tak do nich przywiazujemy wage? Moim zdaniem patrzac na wiek sami sobie probujemy wmowic ze ta osoba jest dorosla i dojrzala co czesto jest duza pomylka. Dla mnie osobiscie wiek to pojecie wzgledne i tylko nawiazanie z kims rozmowy moze nas uswiadomic a jednoczesnie ustrzec przed rozczarowaniem iz osoba ktora mielismy za dorosla i dojrzala bo tak mowil Wiek jest tak naprawde jeszcze dzieckiem a nawet dziecko potrafi je przebic.

ASZABENE
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 7
ASZABENE
  7 dni temu o 18:00

Szczerze powiedziawszy brzmi to jak obrona w sądzie gościa oskarżonego o pedofilie.

Gdyby ludzie wiedzieli jak ciężko jest żyć lekko

Eldim
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 89
Eldim
  7 dni temu o 19:08
ASZABENE
ASZABENE: Szczerze powiedziawszy brzmi to jak obrona w sądzie gościa oskarżonego o pedofilie.

Trochę celnie :D Ale pójdźmy jednak taką drogą, że żadnego procesu jednak nie ma :D

Moim zdaniem olbrzymią rolę w zaistniałym problemie odgrywa opinia innych ludzi, zwłaszcza tych najbliższych. Dziewczyna 20 lat z ze starym chłopem po 30stce?! Jak to tak? Stereotypowe myślenie statystycznego, konserwatywnego polaka :D
Po drugie, istnieje też pewien... ogranicznik, przynajmniej w moim przypadku. Mając obecnie 25 lat nie chciałbym raczej wiązać się z dziewczyną poniżej 20 roku życia. Powód? Inna mentalność i poniekąd życie w innej, szkolnej rzeczywistości. Moje problemy byłyby dla takiej osoby dość obce, podobnie jak i w drugą stronę. Szkoła to zupełnie inny etap życia, niż czas po jej ukończeniu. Nie jest to oczywiście regułą, bowiem na pewno spotkałbym dziewczyny 20- które miałyby poukładane w głowie, ale skala zjawiska raczej nie powalałaby na kolana.
Anyway, drogi założycielu tematu, jeśli szukasz poparcia i chcesz uderzyć do jakiejś nastolatki (i nie będzie to pedofilia :D) - masz moje błogosławieństwo! :D
ASZABENE
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 7
ASZABENE
  7 dni temu o 19:13

Takie pierwsze skojarzenie jakie mi się nasunęło d83dde0a

Gdyby ludzie wiedzieli jak ciężko jest żyć lekko

WisienkaNaTorcie
Reputacja: -24 | BluzgometrTM: 0
WisienkaNaTorcie
  7 dni temu o 19:30

Moim skromnym zdaniem wiek jest bardzo ważny. Na przykład jak miałam mniej niż 18 lat to nie chcieli w monopolowym sprzedawać mi whisky a na forum fotki miałam zablokowany dostęp do działu "seks". Odkąd skończyłam 18 lat nie mam takich problemów. Dlatego wiek jest ważny. d83dde0c

GRADEK83
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 34
GRADEK83
  7 dni temu o 19:35

No teraz będziesz miała już z górki sex drugs and rock and roll d83dde01

Eldim
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 89
Eldim
  7 dni temu o 19:35
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: a na forum fotki miałam zablokowany dostęp do działu "seks".

Nawet sobie nie zdajesz sprawy, ilu już czeka, żebyś zaczęła się w tym dziale wypowiadać :D
SzczeryJakZloto
Reputacja: -197 | BluzgometrTM: 0
SzczeryJakZloto
  7 dni temu o 22:50

Wiek jest jak licznik km w samochodzie. Wszędzie sprawdzają (nawet na stacji diagnostycznej) i każdy chciałby go cofnąć. Cyferki licznika jednak dają tylko ogólne wyobrażenie o stanie faktycznym i możliwych problemach w użytkowaniu.

A jednak nie każdy. Wisienka chciała sobie dodać.

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Moim skromnym zdaniem wiek jest bardzo ważny. Na przykład jak miałam mniej niż 18 lat to nie chcieli w monopolowym sprzedawać mi whisky a na forum fotki miałam zablokowany dostęp do działu "seks". Odkąd skończyłam 18 lat nie mam takich problemów. Dlatego wiek jest ważny.

Mnie tylko raz zapytano o dowód ale wystarczyło że powiedziałem że zostawiłem w samochodzie. Wtedy nie miałem ani tego ani tego. Poza tym jedynym razem zawsze sprzedawali. "Musiałem" zaopatrywać pół swojej klasy a na wycieczkach zamówienia szły także z klas równoległych. Gorzej było na granicy. Myślałem że będę musiał wszystko wypić ale nie! Po prostu brakowało Ci daru przekonywania.
Damis85
Damis85
  7 dni temu o 23:29

Wasze opinie sa trafne.....choc nie o takie mi chodzilo. Bardziej chcialem zaglebic sie w temacie relacji damsko meskich........a dokadniej rzecz biorac iz wiekszosc kobiet twierdzi ze szuka faceta w dowolnym wieku a przy probie nawiazania kontaktu od razu cie blatuje bo twierdzi ze jestes za mlody i tym podobne. Dla mnie dojrzalosc okresla sposob myslenia zachowania i tym podobne ktore sie stwierdza po rozmowie a nie po tym kto jaka ma liczbe wpisana

Avatar użytkownika niezaleznaniezalezna
Reputacja: -1007 | BluzgometrTM: 3
niezalezna
  7 dni temu o 23:48
Damis85:

Witajcie drodzy fotomaniacy. Chcialbym aby rozwinac temat wieku. Czy on jest az tak wazny? Moim skromnym zdaniem wiek to tylko cyfry zapisane przy kazdej osobie. Tak naprawde one nic nam nie mowia o drugiej osobie z ktora nawiazujemy nowe relacje. Wiec dlaczego tak do nich przywiazujemy wage? Moim zdaniem patrzac na wiek sami sobie probujemy wmowic ze ta osoba jest dorosla i dojrzala co czesto jest duza pomylka. Dla mnie osobiscie wiek to pojecie wzgledne i tylko nawiazanie z kims rozmowy moze nas uswiadomic a jednoczesnie ustrzec przed rozczarowaniem iz osoba ktora mielismy za dorosla i dojrzala bo tak mowil Wiek jest tak naprawde jeszcze dzieckiem a nawet dziecko potrafi je przebic.

Zapytaj policjanta kiedy odkryje, że twojej wybrance zabrakło tygodnia do pełnoletności d83dde0a Wyjaśni ci czy wiek ma znaczenie, czy nie :)
Damis85
Damis85
  7 dni temu o 23:51

Nie debatuje na temat wiek partnera a lozko.......tylko wiek a poznawanie ludzi........

Avatar użytkownika niezaleznaniezalezna
Reputacja: -1007 | BluzgometrTM: 3
niezalezna
  7 dni temu o 23:57

nawet wtedy trzeba uważać , bo zazwyczaj ludzie albo ujmują albo... dodają sobie wieku :)

Damis85:

Wasze opinie sa trafne.....choc nie o takie mi chodzilo. Bardziej chcialem zaglebic sie w temacie relacji damsko meskich........a dokadniej rzecz biorac iz wiekszosc kobiet twierdzi ze szuka faceta w dowolnym wieku a przy probie nawiazania kontaktu od razu cie blatuje bo twierdzi ze jestes za mlody i tym podobne. Dla mnie dojrzalosc okresla sposob myslenia zachowania i tym podobne ktore sie stwierdza po rozmowie a nie po tym kto jaka ma liczbe wpisana

Pisząc w ten sposób pozostawiasz zbyt duży margines. Nie nie chodzi ci o łózko, a tylko o relacje damsko- męskie :)
Damis85
Damis85
  6 dni temu o 00:01

Relacje damsko meskie ale poza lozkowe. Fakt co nie ktorym kobieta wystarczy troche makijazu i mozna sie grubo pomylic ale tylko co do wieku ciala........a co z wiekiem umyslu i rozumu

HarrisonJones
HarrisonJones
  6 dni temu o 00:25

Wiek jest istotny, wiek to nie tylko liczba, to okres doświadczeń suma wszystkich wzlotów i upadków. Czym ktoś jest starszy nabywa wiele umiejętności , kształtuje siebie. Osoba w podobnym wieku ma podobne niektóre doświadczenia przez co czasem rozmowy są o czymś wspólnym mimo, że daleko oddalonym w czasie oraz bez udziału drugej osoby są zgodne. Czym ktoś jest starszy tym różnica wieku stake się mniejsza, bo czym człowiek starszy, tym posiada bardziej ukształtowanie opinie poparte doświadczeniem.

Damis85
Damis85
  6 dni temu o 00:31

No niby doswiadczena rozum i wiek ida w parze ale nie mozemy tego stwierdzic przy liczbach ktore widnieja obok zdjecia

12Następna