Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
https://www.youtube.com/watch?v=XRcT0LJ4yao ??? d83dde02
Panthera
Panthera
  12 stycznia 2017

DarekRiddle
uzyj mozgu...
o tym wlasnie mowie
czesc dziewczyn zachowuje sie ok a czesc nie ok
i przez te czesc ktora zachowuje sie nie ok ta czesc ktora zachowuje sie ok ma przesrane u facetow (generalizacja)
i ty chcesz zebysmy my sie nie bulwersowaly tylko zachowywaly ske ok a wtedy faceci beda nas traltowac ok
ale nas nie traktuja przez te ktore zacjowuja sie nie ok, mimo ze my sie zachowujemy ok.
wiec ske tym bulwersujemy. A ty nas atakujesz ze bezpodstawnie. Cos jeszcze chcesz dodac?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 stycznia 2017

Nie zapomnijcie dać sobie po buziaku przed pójściem spać. Może to załatwi sprawę!

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  12 stycznia 2017

Typowy facet
uwaza ze lepiej wie niz sama kobieta, co ona lubi, jakie bylo jej zycie, co ja wkurza, jakie ma problemy, czym ske zajmuje i czego nie lubi. Panowie, nie jestescie alfa i omega by wszystko wiedziec i jeszcze mowic kobietom jak maja zyc, jak sie malowac, gdzie pracowac, jak spedzac wolny czas, na co go nie marnowac, jakich facetow szukac a jakich unikac itp.
zacznijcie myslec logicznie a nie wylewac zale na kobiety bo nke chca byc wam posluszne.

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  12 stycznia 2017

Myslenie logicznie ;) no wlasnie kazdemu z was sie przyda... Popadacie w paranoje i nie zdrowa nienawisc do plci przeciwnej

Panthera
Panthera
  12 stycznia 2017

:/

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
wpis jest ukryty
XXXjokerFaceXXX
wpis jest ukryty
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka


no dziękuje bardzo że za nie moje słowa ja obrywam :)
IHSI
IHSI
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że urodziłeś się baranem,

Musisz obrażać user powiedz mi szczerze cieszy cię to :woot:
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
wpis jest ukryty
Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz obrażać user powiedz mi szczerze cieszy cię to Tajra


Baran, to również znak zodiaku. Ty już lepiej za dużo nie myśl, bo to nie jest jak widać, twoja najmocniejsza strona
IHSI
IHSI
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Baran, to również znak zodiaku.
Trzeba było to pisać co masz na myśli z tym baran a teraz tłumaczenie znak :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty już lepiej za dużo nie myśl,
również nie myśl co piszesz a później tłumaczysz głupimi postami :) :)
Konto usunięte
Konto usunięte: bo to nie jest jak widać, twoja najmocniejsza strona
Twoja również :zawik:
Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba


Zejdź ze mnie, bo mi duszno d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.