Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017

A tak w jednym zdaniu, to o co Ci chodzi? Bo przeczytałam cały ten bełkot i nie wyciągnęłam z niego żadnych wniosków, poza tym, że masz kłopoty z ortografią i interpunkcją.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Skoro nie zrozumialas o co chodzi to nie wiem w jakim celu sie wypowiadasz. Popieram przedmowce. Kobiety na fotce albo szukają sponsora, albo maja tu konta tylko po to aby im slodzic i rozplywac sie nad ich nieskonczoną pieknoscią... Prozne dziewuchy, ktore milosci zaczynaja szukac gdy juz dziecko albo dwojka na utrzymaniu. Wtedy na szybko potrzebny jest samiec, ktory bedzie caly dzien w pracy zapierdzielac na utrzymanie gromadki, a one dorabiaja rogi na boku z innym.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Nawet zerkajac na "zainteresowania" tych dziewczyn/kobiet zazwyczaj jest jeden wspolny mianownik jakim są dyskoteki i imprezy (czesto to jedyne zainteresowania). Niektore nawet z dorobkiem 2-3 dzieci (kazde pewnie z innym) nie mają dosc imprez, w koncu dziecko mozna co sobote podrzucic babci do opieki...

CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Skoro nie zrozumialas

...to logicznym jest, że pytam. Ty jak czegoś nie rozumiesz, to odpuszczasz? Słabe.
BartekI987
BartekI987: Kobiety na fotce

I ta sama śpiewka, "kobiety to", "kobiety tamto", tylko mężczyźni jacyś tacy zabiedzeni, wykorzystywani, zdradzani, oszukiwani... :D Jeśli rzeczywiście spotykasz w swoim życiu tylko te niezbyt wartościowe kobiety, to polecam po prostu zacząć obracać się w innych kręgach. I może przestać wrzucać wszystkich do jednego worka :)
CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Nawet zerkajac na "zainteresowania" tych dziewczyn/kobiet zazwyczaj jest jeden wspolny mianownik jakim są dyskoteki i imprezy (czesto to jedyne zainteresowania). Niektore nawet z dorobkiem 2-3 dzieci (kazde pewnie z innym) nie mają dosc imprez, w koncu dziecko mozna co sobote podrzucic babci do opieki...

Ej, ale serio aż tak bardzo Cię to obchodzi? Nie Twoje dzieci, nie Twoja dziewczyna, nie Twoja babcia = nie Twoja sprawa.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Dlatego tez kobiety z dorobkiem z automatu odpuszczam. A przykre jest to, ze takich samotnych mamusiek przybywa w bardzo szybkom tempie. Piszesz jakbys byla samotna matka.. Uderz w stol a nozyce sie odezwa...

CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: przykre jest to

Przykre jest to, że niczego nie zrozumiałeś. Aż szkoda się produkować :D
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017

A ja zabawiłam się w taki fajny test natury psychologicznej. Na jednym profilu dodałam zdjęcia nastolatki,a na drugim dorosłej kobiety. Zauważyłam dziwną regułę i prawidłowość. Nastolatka, nie podobała się nastoletnim panom, a dojrzała kobieta dojrzałym facetom. Jak myślisz, te wszystkie podstarzałe dziadki w wieku 50 paru lat chciały zliftingować się siksą w wieku nastu lat, czy to zwyczajne zboki? Czy ci młodzi szukają sponsorki czy stabilności?d83dde02

Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017

Wy nie jesteście biedni, wy zwyczajnie jesteście głupi d83dde02

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przykre jest to, że niczego nie zrozumiałeś. Aż szkoda się produkować :D


Tak Ci sie tylko zdaje i masz do tego prawo ale nie kreuj siebie na jakąs wyrocznie co to wie co ja rozumiem, a czego nie...
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017

Biadolicie chłopaki bo wam w podrywie nie idzie. Ani tych wolnych nie potraficie wyrwać, ani tych zajętych, ani tych samotnych ze smokami. I żale swe i frustracje wylewacie. :)))

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Tak sobie tlumacz. Patologii na fotce coraz wiecej, kobiety niby takie porzadne, a swieca tylkiem na kazdym zdjeciu. Nie bede wam kobiety tlumaczyc jak to wyglada z perspektywy faceta bo i tak tego nie pojmiecie. Inaczej postrzegamy pewne sprawy.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Wisienka na torcie. Tak sobie przejrzalem przed chwila Twoj profil i co widze? Zero informacji o Tobie natomiast mnostwo fotek pod ktorymi wyczekujesz ociekających lukrem komentarzy. Takie realia, ze niektore kobiety maja tu profil dla podniesienia swojej i tak wywindowanej samooceny.

CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: mnostwo fotek

Najlepiej niech sobie worek na głowę założy i z domu nie wychodzi, bo jest atrakcyjna d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.