xRedLips94
xRedLips94
  4 stycznia 2017 (pierwszy post)

Ekipa reaktywacja!

Kto wybiera się na najpiękniejszy festiwal świata w tym roku łapki w górę! Robaczki niech moc będzie z wami, oby było nas jeszcze więcej :D

Mumandson
Mumandson
  18 stycznia 2017

Teraz zmieniłeś zdanie, a wcześniej pewnie Ci się podobało. :)

JozekZpolska
JozekZpolska
  18 stycznia 2017

Tam był pierwszy mój ciąg alkoholowy. Taka impreza to duże pole manewru do działania demonów. Ludzie tam z siebie robią idiotów, niby wolni a tak naprąwdę zniewoleni.

carlo3820
carlo3820
  18 stycznia 2017

Ja sie wybieram .Mega festiwal do tego fajni ludzi .Jestem na Malinowskim jak co roku moze jakas fajna Pani dolaczy

B4STIC
B4STIC
  20 stycznia 2017

Nawiedzony chłopie jesteś otumaniły cię te zabobony ogarnij łeb

B4STIC
B4STIC
  20 stycznia 2017

Demony go namawiaja xd podziel sie kartonem nastepnym razem xd

JozekZpolska
JozekZpolska
  20 stycznia 2017

Pociesza mnie jedno skoro człowiek to świnia, to demon to żadna istota pół boska jak pisał Gradek, to zepsuta doszczętnie kreatura, bo nawet nie stworzenie, kłamiąca, złośliwa, zła, nie potrafiąca kochać a ucząca miłości ale za długo udawać nie mogą, ich natura wychodzi na jaw :).

DamienKoll
DamienKoll
  20 stycznia 2017

Jadę, będę tulił, latał po błocie i dzielił się zielonym szczęściem :P

Marcinek1976
Posty: 1 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
Marcinek1976
  22 stycznia 2017

Byłem, chetnie się wybiorę z rudowłosą. Dziewczyny odzywać się.

DonApollo222
DonApollo222
  26 stycznia 2017

Z checia bym pojechal i udezyl w melanzo. Jaram sie muzyka elektroniczna, ale zamknkety nie jestem i posmakowalbym czegos nowrgo. Tak, ze jak cos.priv

Koorii
Posty: 1 (po ~317 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 42
Koorii
  27 stycznia 2017

Ja się wybieram również! d83ddc9ad83ddc97d83ddc9c
Dopiero rok temu byłam w sumie z siostrą po raz pierwszy raz na Woodstocku ale pomimo złej pogody.. wspomnienia mega i przede wszystkim ludzie, których poznałam byli przemili! Nie mogę się doczekać ^^ + liczę na lepszą pogodę w tym roku d83dde02

Mvrsxllx
Mvrsxllx
  28 stycznia 2017

Oczywiście ze Bede ;)

niezalezna
niezalezna
  28 stycznia 2017

Oczywiście, że NIE. Idę tylko na takie imprezy, które ja uznam za godne mojej uwagi.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 stycznia 2017

tzn. na nieszpory klepać paciory ("siostro" wybacz, ale twoi wielbiciele powinni wiedzieć, że jesteś Lodzisława Wielebna

PS Lodka, a wiesz, że Owsiak już osiągnął deklarowaną kwotę 62418767 (kaska jest już fizycznie na koncie Orkiestry),
a to jeszcze nie koniec, 7.03 poda wynik ostateczny, pewnie Tadziowi gula lata, że tyle kasiory, a nic do podziału nie będzie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

niezalezna
niezalezna
  28 stycznia 2017

Owsiak coś uzbierał?! To jakaś nowina d83dde1d Owsiak nie jest od zbierania tylko ty pajacu, a Owsiak jest od wyższych celów czyli wydawania tego co ty użebrzesz d83dde1d

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 stycznia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Lodka, a wiesz, że Owsiak już osiągnął deklarowaną kwotę 62418767

niezalezna
niezalezna: Owsiak coś uzbierał?! To jakaś nowina

czytanie ze zrozumieniem się kłania

niezalezna
niezalezna: Owsiak nie jest od zbierania tylko ty pajacu

znowu wtopa clown'ie, nie zbierałam do puszki tylko z watahą towarzyszyłam dzieciakom

niezalezna
niezalezna: Owsiak jest od wyższych celów czyli wydawania tego co ty użebrzesz

ja wylicytowałam to co sobie upatrzyłam na aukcji,

dla czarnych kiecek nastały dni żałoby finansowej, bracia i siostry nie płaczcie, kogo bozia kocha temu krzyże zsyła

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.