xRedLips94
xRedLips94
  4 stycznia 2017 (pierwszy post)

Ekipa reaktywacja!

Kto wybiera się na najpiękniejszy festiwal świata w tym roku łapki w górę! Robaczki niech moc będzie z wami, oby było nas jeszcze więcej :D

GalaM
GalaM
  17 stycznia 2017

Jaaaaaaaa ☺

JozekZpolska
JozekZpolska
  17 stycznia 2017

ja byłem :) ale myśle, że to zło, chlanie, kryszna, przemoc, seks, zepsucie

NataliaK88
NataliaK88
  17 stycznia 2017

Rozważam. Myślę aby w tym roku wykupić miejsce w strefie ogrodzonej i wybrać się z córką.

NataliaK88
NataliaK88
  17 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ja byłem :) ale myśle, że to zło, chlanie, kryszna, przemoc, seks, zepsucie


A co w tym złego? ;)

edit: Z przemocą na Wood się nie spotkałam. No chyba, że masz na myśli te niecne uśmiechy, a pod serdecznością obcych ludzi dostrzegasz diabelskie plany.
JozekZpolska
JozekZpolska
  17 stycznia 2017

To zgnilizna, tam tak naprawde nie ma szczerosci i radości.

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  17 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: To zgnilizna, tam tak naprawde nie ma szczerosci i radości.

Idź na księdza albo na zakonnika bo chyba już jesteś za stary na ministranta ;) Możliwe że tam się odnajdziesz i będziesz w swoim żywiole.

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

JozekZpolska
JozekZpolska
  17 stycznia 2017

Tam nie ma nic dobrego.

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  17 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: To zgnilizna


Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma szczerosci i radości.


Konto usunięte
Konto usunięte: Tam nie ma nic dobrego


Coś Ci się odmieniło? Jeszcze parę lat wstecz sam tam szalałeś. Czego trolujesz? Zaraz pewnie napiszesz, że wtedy byłeś pod wpływem szatana.

fristajla
fristajla: Idź na księdza albo na zakonnika bo chyba już jesteś za stary na ministranta


Akurat księża nie mają nic do Woodstocku więc jakby poszedł to by też niewiele pomogło. Zostałby raczej nawiedzonym księdzem w stylu ks. Natanka albo innego Satanka. Zresztą na Woodstocku zawsze są księża i są nawet odprawiane msze.
onpogada
onpogada
  17 stycznia 2017

Oczywiście się wybieram, przyczepę kempingową pistawie w okolicy ASP, i będę zajebiscie sue bawił jak w tamtym roku, byle więcej słońca bylo

GRADEK83
GRADEK83
  17 stycznia 2017

Nie lubię tłumów w dzisiejszych czasach odczuwa się presję że ktoś może wysadzić towarzystwo a wtedy już bym się nie pozbierał :nie:

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  17 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Woodstocku zawsze są księża i są nawet odprawiane msze

Naprawdę nie wiedziałem że na Woodstocku są księża i odprawiają msze ;D Pewnie palą po kątach blanty i zażucają krążki ;))) Wiesz , ja wierze w Boga modle się co dziennie ale moja noga nie postawi w kościele. Bóg jest wszędzie a nie tylko w kościele. Taka moja opinia ;) ( za dużo się dzieje na zapleczu kościoła) Ale na Woodstock bym się przejechał zobaczyć jak to wygląda,i jak można się bawić

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 stycznia 2017

A ja lubię czasem ganiać w majtkach, więc pozwól kotku, że się potaplam w błotku

...Ignorance is bliss...
H535
H535
  18 stycznia 2017

Jaa a to nie jest przypadkiem 19 lipca ?

JozekZpolska
JozekZpolska
  18 stycznia 2017

Owszem byłem w Kostrzynie i nawet się cieszyłem ale teraz zmieniłem zdanie o tej imprezie. Ludzie chlęją tam na umór, ćpają, leżą zarzygani po rowach i nikt im nie pomoże, sieją zgorszenie, nie które zespoły grają mówiąc wprost złą muzykę. Do tego ta niby pokojowa wioska Kryszny, gdzie jest darmowe jedzenie, a podobno jest ono poświęcone bożkom, a ludzie o tym nie wiedzą. Do tego ten cały poligon jest taki zasyfiony śmieciami, kradzieże, a nawet przypadki śmiertelne zatrucia różnymi specyfikami. Tam nic dobrego nie ma napaewno, teraz już bym tam nie wytrzymał, za głośno, za tłoczno, kiepskie warunki sanitarne. Owsiak na którymś Woodstocku zakazał Przystanka Jezus, zresztą o czym mają gadać duchowni z pijanymi ludźmi, ale może oni poszukują Boga, Jezus też zasiadał z grzesznikami.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.