fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  3 stycznia 2017 (pierwszy post)

Kto bawił lub próbował otworzyć czakry?

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

JozekZpolska
JozekZpolska
  16 stycznia 2017

aha jest też złośliwy :), W aniołach nie rodzi się nieposłuszeństwo Bogu, chociaz ich też bym się bał.

JozekZpolska
JozekZpolska
  16 stycznia 2017

nigdy demon nie będzie uczył mnie co to miłość :) bo sam jest pełen nienawiści

JozekZpolska
JozekZpolska
  16 stycznia 2017

rozkoszą jest miłość Boga :)

BosoTancze
BosoTancze
  16 stycznia 2017

Człowiek rodzi się z natury dobry i szczery (spójrzmy na dzieci do lat 3)...to życie i ludzie ukierunkowują owe stworzenie boże na daną ścieżkę, jeśli jest słaby da się zwieźć jak Ewa w Edenie kusicielowi pod postacią węża :)

JozekZpolska
JozekZpolska
  16 stycznia 2017

wiem, gdzie jestem i przez kogo jestem otocznony. Słaby? Bóg takich kocha :) Ważna jest wiara, pokora, miłość. Coś czego demony nie znają. :) Człowiek jest słaby, ale jeśli nie ulegnie grzechowi, będzie ufał Bogu i podda się opiece aniołów, to będzie szczęśliwy:) radosny, pełen wiary i mądrości, pełen cnoty i innych przywar.

JozekZpolska
JozekZpolska
  16 stycznia 2017

Ewa nie była słaba, a oszukana, skąd mogła się spodziewać że zostanie oszukana?

BosoTancze
BosoTancze
  16 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewa nie była słaba, a oszukana, skąd mogła się spodziewać że zostanie oszukana?


Przecież Bóg ją ostrzegł przed drzewem "poznania dobra i zła" więc jej słaba wola została wystawiona na próbę i uległa pokusie...
W każdym z nas czai się demon tzw. alter ego, możesz mu ulec tak jak Ewa, która moim zdaniem była dziełem bardziej Szatana niż Boga...Tak jak Smerfetka stworzona przez Gargamela :P
JozekZpolska
JozekZpolska
  16 stycznia 2017

Szatan to kłamca, Bóg to sprawiedliwość, dobro, miłość. Ale mimo grzechu kocha człowieka. Ona nie jest słaba, nigdy moja matka.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.