RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 stycznia 2017 (pierwszy post)

ostatnio ptałem się o ręki
tym razem o wasze postanowienia

ja postanowiłem w 2016 że dociągne temat przez cały rok
udało sie -- a TY co dokonałeś/ aś :ninja:

...Ignorance is bliss...
praksyda
praksyda
  2 stycznia 2017
RexMundi
RexMundi: praksa jeszcze nie wytrzezwiała

zara pijana... kilka drinków to nie pijana:P
praksyda
praksyda
  2 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj nie tylko ty tak masz :D

nawet dzisiaj miałam wyzwanie z gazem ziemnym, podpisywałam umowę, jak słyszę ich pierdzielenie jakie to oni mają dogodne warunki i jaki tani gaz itd.. taa...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2017
praksyda
praksyda: w 2016 obiecałam sobie, ze nie zajdę w ciążę i nie zaszłam

bo sie nie widzieliśmy
...Ignorance is bliss...
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  3 stycznia 2017

Postanowiłam sobie,że w tym roku będę grzeczna,miła i uczynna...i spotkam sie z kilkoma znajomymi z fb :P

Yes,we can!
AdrenaIina
Posty: 286 (po ~42 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 66
AdrenaIina
  3 stycznia 2017
RexMundi
RexMundi: wasze postanowienia


znajdę lepszą pracę od obecnej.

RexMundi
RexMundi: a TY co dokonałeś/ aś


obiecałam sobie, że nie polecę w kosmos i nie poleciałam
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 stycznia 2017

Postanowienia na nowy rok to głupota, dlatego od lat xxxx ubiegłego wieku ich nie posiadam.

praksyda
praksyda
  4 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

idą zamiecie snieżne i mrozy od dzisiejszej nocy, niech moje letnie opony same się wymienia, bo mi się do wulkanizatora nie chce jechać.

praksyda
praksyda
  7 stycznia 2017

podbijam.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  7 stycznia 2017

bieda skoro na wulkanizacji brak terminu,tez tak mam

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 stycznia 2017
praksyda
praksyda: idą zamiecie snieżne i mrozy od dzisiejszej nocy, niech moje letnie opony same się wymienia, bo mi się do wulkanizatora nie chce jechać.

Sam sie zastanawiam nad tym czy nie lepiej kupić i założyć całosezonowe i mieć problem z głowy z wymianą, bo obecnie też mam założone letnie i strach sie poruszać w takich warunkach :ninja: no chyba, że mieszkasz w górach gdzie ciągle drogi zasypane
ichabod
ichabod
  8 stycznia 2017

Szkoda, że u nas dalej nie ma obowiązku zakładania zimowych opon (tak jak w innych krajach EU) - akurat jazda na letnich w takich warunkach to czysty idiotyzm.

A całosezonowe opony to też pic na wodę - nie dość, że nie dają takiego bezpieczeństwa jak zimówki to jeszcze o wiele szybciej robią się łyse. Człek myśli, że oszczędza, ale na dłuższą metę zapłaci więcej :)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że u nas dalej nie ma obowiązku zakładania zimowych opon (tak jak w innych krajach EU) - akurat jazda na letnich w takich warunkach to czysty idiotyzm.


Dlatego w takich warunkach zostawiam auto na parkingu. Co do obowiązku zimowych , to nie wiem czy to dobry pomysł, biorąc pod uwagę fakt, że taka realna zima to trwa w Polsce z 3 tyg. Mam na myśli akurat zachodnią Polskę, gdzie częściej spotkasz temp siegającą 10 stopni niż minus 10 stopni.
ichabod
ichabod
  8 stycznia 2017
LeonGrande
LeonGrande: Dlatego w takich warunkach zostawiam auto na parkingu. Co do obowiązku zimowych , to nie wiem czy to dobry pomysł, biorąc pod uwagę fakt, że taka realna zima to trwa w Polsce z 3 tyg. Mam na myśli akurat zachodnią Polskę, gdzie częściej spotkasz temp siegającą 10 stopni niż minus 10 stopni.


Akurat w wielu krajach te wymagania są dość fleksyjne, to znaczy, że gdy warunki na drogach są dobre to nie dostanie się mandatu, ale gdy jest śnieg i wpadnie się na kontrolę to leci srogi mandat. Chyba tylko w paru krajach o naprawdę srogich zimach trzeba mieć zimówki według kalendarza.
Milosierdzie
Milosierdzie
  8 stycznia 2017

Uwierzyć w miłość i przyjaźń, przeprowadzić się gdzieś.

praksyda
praksyda
  8 stycznia 2017

całosezonowe mam akurat, tak samo nimi się jeżdzi jak na letnich, dlatego od 3 lat mam zimowe zimą i jazda zupełnie inna.
Nie wiem kto wymyślił te całosezonowe, pewnie ktoś co chciał zarobić na naiwności.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.