Oorzeeszekk
Oorzeeszekk
  26 maja 2016 (pierwszy post)

Tak jak w temacie :)


Krwiodawstwo.

stafan1878
Posty: 404 (po ~83 znaków)
Reputacja: -70 | BluzgometrTM: 3
stafan1878
  30 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: stafan1878: LDe: Za prowokacje i takie zachowanie na forum jakie ty tutaj prezentujesz dawno temu powinieneś być zablokowany. U mnie z pewnością już by cię nie było. za pisanie posta pod postem i nie na temat tez cie powinno dawno tu nie być stara babo hehehhe a mistrzynią prowokacji krotka masz cos pamiec Dostosujcie się do 9 i 5 pkt waszego regulaminu który sami napisaliście i zacznijcie go wcielać w życie poczynając od siebie. Poza tym fotka nie ma ograniczenia wiekowego do..... Wprowadź go albo spadaj na bananowca.

ciebie powinni tepic za 3,7 i 9 bo lamiesz notorycznie. z ta druga glupia baba nabijacie posty poprzez dyskutowanie w formie postow oczywiscie nie w temacie jakby priva nie można było otworzyc - dwa stare pruchna chca sie w internetach pokaxzac

awaken: Po co dywagacje panowie i panie? Na cóż wasze jałowe spory?nSkoro nie odróżniacie imigranta od uchodźcy
Praksa: kolejna przepustka z psychiatryka?

stafan1878
Posty: 404 (po ~83 znaków)
Reputacja: -70 | BluzgometrTM: 3
stafan1878
  30 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tu robi takie coś jak ty? Strzel sobie w łeb.

tobie moge strxzelic hehehhe

awaken: Po co dywagacje panowie i panie? Na cóż wasze jałowe spory?nSkoro nie odróżniacie imigranta od uchodźcy
Praksa: kolejna przepustka z psychiatryka?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 maja 2016
basslineboy
basslineboy: karpaty

Yeti
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Lila33
Lila33
  30 maja 2016

igła

basslineboy
Posty: 28564 (po ~47 znaków)
Reputacja: -50 | BluzgometrTM: 1
basslineboy
  30 maja 2016
Lila33
Lila33: igła


abecadło

Jestem zły:ziober2: rozpinam stanik w 4 sekundy

Lila33
Lila33
  30 maja 2016

oko

LDe
LDe
  30 maja 2016
stafan1878
stafan1878: LDe: Co tu robi takie coś jak ty? Strzel sobie w łeb. tobie moge strxzelic hehehhe


Miałam nie oceniać, ale w związku z powyższym, poniższym i pośrednim, że ci to obiecałam to rozumiesz sam, że zobowiązałam się do dotrzymania danego ci słowa ... Nie dość żeś ciemny i brzydki jak listopadowa noc to jeszcze i głupi. Koniec świata. Obiecałam ci,że tak, czy tak, to przeczytasz to na forum. Czasy grzecznej i poukładanej dziewczynki dla ciebie skończyły się bezpowrotnie. Widział ktoś to twoje pęto prócz twojej mamy obrzezany prawiczku? Jedyne do czego się nadajesz to do lizania swojego biednego zmasakrowanego krocza, ale następnym razem skacząca wszo, to twoje gniazdo podpalę, kormoranowi łeb utnę, jaja stłukę, a ranę posypę solą dla lepszego efektu i na wszelki wypadek żebyś się czasami nie rozmnożył. Zobaczysz wtedy wszystkie barwy tęczy naraz. Byndzie odlot cu nie?!

Ps

Ty naprawdę jesteś analfabetą wtórnym. Do tej pory myślałam że trollujesz, ale ty robisz takie byki,że masakra. Skąd wiem? przeczytaj co i jak pisałeś na pw :).... "odhowała- gieniuszu"przez "ch". Jak mnie mama odchowa i wrzuci do rzeki to z jej nurtem przypłyną do ciebie i po ciebie,a wtedy wiesz co cię czeka..... lepiej sie módl żeby mnie wilki zjadły. Ja będę mieć dziką z tego frajdę. Taki jesteś pyskaty na forum przy "kolegach" a na pw wymiękłeś i dodałeś mnie do cl?!! "bohatyrny" z ciebie "wojownik" Następnym razem słownik ortograficzny i do nauki "Góru"od siedmiu boleści z charyzmą starego trepa.
stafan1878
Posty: 404 (po ~83 znaków)
Reputacja: -70 | BluzgometrTM: 3
stafan1878
  30 maja 2016

ty to se mozesz peto opierniczyc co najwyzej hehehehe

awaken: Po co dywagacje panowie i panie? Na cóż wasze jałowe spory?nSkoro nie odróżniacie imigranta od uchodźcy
Praksa: kolejna przepustka z psychiatryka?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 maja 2016
Lila33
Lila33: oko

odwet
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Lila33
Lila33
  30 maja 2016

tarcza

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 maja 2016

anarchia

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
LDe
LDe
  30 maja 2016
stafan1878
stafan1878: ty to se mozesz peto opierniczyc co najwyzej hehehehe


twoja glizdę założę na haczyk swojej wędki i na ryby nad Chańczę z nią pojadę. Sorry ale ja teleskopu do jej szukania używać nie zamierzam
Lila33
Lila33
  30 maja 2016

arka

basslineboy
Posty: 28564 (po ~47 znaków)
Reputacja: -50 | BluzgometrTM: 1
basslineboy
  30 maja 2016
Lila33
Lila33: arka

akrobatycznie

Jestem zły:ziober2: rozpinam stanik w 4 sekundy

Lila33
Lila33
  30 maja 2016

ekran

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.