Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
123Następna
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  30 czerwca 2013 (pierwszy post)

Cytat: Urocza i uśmiechnięta, figlarna, ale też nieco zawstydzona swoją nagością. Marilyn Monroe na tych zdjęciach zachwyca. Wykonał je słynny fotograf gwiazd, Bert Stern († 83 l.), który zmarł w minioną środę. Zdjęcia będzie można kupić 10 września podczas aukcji w Filadelfii.
Fotografie zostały wykonane dla magazynu "Vogue" w 1962 roku, zaledwie sześć tygodni przed śmiercią Marilyn Monroe. Sesja zatutułowana "The Last Sitting" trwała aż trzy dni. W tym czasie Marilyn coraz dała się dobrze poznać fotografowi. Zdjęcia opublikowano w formie książki pierwszy raz w 1982 roku.

- Co sądzicie o tych aktach? Czy rzeczywiście zachwycają?
- Uważacie Marylin Monroe za synonim atrakcyjności? Dlaczego tak/nie? Co was w niej zachwyca?
- Gdzieś tam nieraz można przeczytać, że teraz symbolem "seksu" są kobiety kościste, szkielety, a kieeedyś.. to była Marylin Monroe, która miała super ekstra kształty.
Co sądzicie o jej kształtach? Czy rzeczywiście są odzwierciedleniem kobiecości? Marylin mogłaby być ikoną piękna 21 wieku?
- Która kobieta jest taką współczesną Marylin Monroe, z tych znanych w mediach? Ja stawiam na Scarlett Jonahsson.

kilka innych jpg Marylin, żeby urozmaicić temat, chociaż wiem, że wpisać w google i znaleźć to nie sztuka.

Ja osobiście uważam, że z twarzy była bardzo ładna, ale ciało w sumie nieciekawe. No ale miała duże suty :w00t: trochę się dowartościowałam.

pozdrawiam

lKubal
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 20
lKubal
  30 czerwca 2013
KrolowaHyde:
- Która kobieta jest taką współczesną Marylin Monroe, z tych znanych w mediach?

Scarlet może być aczkolwiek wolę Angeline Jolie.

"Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją" J. Piłsudski

KrolowaHyde
KrolowaHyde
  30 czerwca 2013

widzę że albo coś źle skopiowałam, albo był błąd w tym artykule a już nie mogę edytować więc trudno, mam nadzieję że sens wyciągniecie z kontekstu :D

KrolowaHyde
KrolowaHyde
  30 czerwca 2013
PogromcaCzatusi:
Scarlet może być aczkolwiek wolę Angeline Jolie.

Dziękuję za mega rozbudowaną wypowiedź !

Co do Angeliny, nigdy się nią nie ekscytowałam ani nie uważałam jej za nie wiadomo co jeżeli chodzi o urodę. Może i jest piękna, ale dla mnie nic specjalnego.
Shaitan
Reputacja: -82 | BluzgometrTM: 1588
Shaitan
  30 czerwca 2013

Suty jak wentyle od stara..

Ogólnie nie czaję tego podjaru jej osobą, ale cóż, magia holiłódu.

Wyloguj się do życia a twoje wirtualne problemy znikną. :ninja:

HollywoodUndead
HollywoodUndead: Ty paparuchu, parchu frustracie pracujesz na czarno w tym portalu odbierając pracę uczciwym ludziom
lKubal
lKubal
  30 czerwca 2013
Shaitan
Shaitan: Suty jak wentyle od stara.. Ogólnie nie czaję tego podjaru jej osobą, ale cóż, magia holiłódu.

Ja też nie , w gruncie rzeczy nadużywała alkohol , narkotyki więc nie ma co podziwiać :D

KrolowaHyde
KrolowaHyde
  30 czerwca 2013
Shaitan
Shaitan: Suty jak wentyle od stara..

tak jak moje :smutny:
Shaitan
Shaitan: Ogólnie nie czaję tego podjaru jej osobą, ale cóż, magia holiłódu.

urodę miała, nie zaprzeczysz chyba, co?
lKubal
lKubal
  30 czerwca 2013
KrolowaHyde:
tak jak moje

Zapostuj JPEGA Marcia :rotfl:

Shaitan
Shaitan
  30 czerwca 2013
PogromcaCzatusi:
Ja też nie , w gruncie rzeczy nadużywała alkohol , narkotyki więc nie ma co podziwiać :D

Która z gwiazd nie chleje i nie ćpa?

KrolowaHyde:
tak jak moje

Hmm.. czy ja wiem :woot:

KrolowaHyde:
urodę miała, nie zaprzeczysz chyba, co?

Szczerze? Dla mnie jest brzydka, kanciasty jakiś ten ryj ma.

HollywoodUndead
HollywoodUndead: Ty paparuchu, parchu frustracie pracujesz na czarno w tym portalu odbierając pracę uczciwym ludziom
RexMundi
Reputacja: -27 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 czerwca 2013
KrolowaHyde:
Co sądzicie o tych aktach? Czy rzeczywiście zachwycają?

raczej była już cieniem swojej gwiazdy
KrolowaHyde:
Uważacie Marylin Monroe za synonim atrakcyjności? Dlaczego tak/nie? Co was w niej zachwyca?

figurę miała dośc zwyczajną - ale seksapil całkiem całkiem
kobieta nie musi wyglądać jak miss world - ważne żeby potrafiła jednym spojrzeniem stopić złoto
KrolowaHyde:
Gdzieś tam nieraz można przeczytać, że teraz symbolem "seksu" są kobiety kościste, szkielety, a kieeedyś.. to była Marylin Monroe, która miała super ekstra kształty.
tak jak i facet
KrolowaHyde:
Co sądzicie o jej kształtach? Czy rzeczywiście są odzwierciedleniem kobiecości? Marylin mogłaby być ikoną piękna 21 wieku?

na zdjęciach z sesji przed pytaniami nie zachwyce - no ale to był jej koniec
z tych niżej wygląda całkiem dobrze- plus to że potrafiła być konieca - możliwe żeby tez i dziś by była jakaś seksbombom
zresztą nadal się nie jarają
KrolowaHyde:
Która kobieta jest taką współczesną Marylin Monroe, z tych znanych w mediach?
Michelle Williams :ninja:

no ale akurat stylizacja do roli Marilyn
KrolowaHyde:
Ja stawiam na Scarlett Jonahsson.

d83ddc4d
...Ignorance is bliss...
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  30 czerwca 2013
PogromcaCzatusi:
Zapostuj JPEGA Marcia

Marcin też ma duże suty, w ogóle faceci zazwyczaj mają raczej małe, ale Marcin bije rekordy xDDD
Shaitan
Shaitan: Hmm.. czy ja wiem

ok, koniec tematu
Shaitan
Shaitan: Szczerze? Dla mnie jest brzydka, kanciasty jakiś ten ryj ma.

no cóż Andrzeju, o gustach się nie dyskutuje :)
Dla Ciebie miała kanciasty ryj, a ja uważam, że twarz ma piękną, to druga kobieta obok Megan Fox która imho miała idealną pod każdym względem twarz, z tych wszystkich medialnych gwiazdeczek oczywko :)

ale ekscytacji jej ciałem w ogóle nie ogarniam.
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  30 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: kobieta nie musi wyglądać jak miss world - ważne żeby potrafiła jednym spojrzeniem stopić złoto

a jak zamraża to też jest fajnie?
RexMundi
RexMundi: teraz po jednym głupie filmu babeczka może być okrzyknięta symbolem seksu - > tak jak i facet

no w sumie teraz tak jest, ale ona żyła... KIEDYŚ.
RexMundi
RexMundi: Michelle Williams

Nie podoba mi się...
lKubal
lKubal
  30 czerwca 2013
KrolowaHyde:
Marcin też ma duże suty, w ogóle faceci zazwyczaj mają raczej małe, ale Marcin bije rekordy xDDD

Nie interesują mnie suty Marcina a Twoje :D

KrolowaHyde
KrolowaHyde
  30 czerwca 2013
PogromcaCzatusi:
Nie interesują mnie suty Marcina a Twoje :D KrolowaHyde

no moje są wielkie i takie info musi Ci wystarczyć Karolu.
Shaitan
Shaitan
  30 czerwca 2013
KrolowaHyde:
ale ekscytacji jej ciałem w ogóle nie ogarniam.

Tu sprawa wydaje się być prosta - w jej czasach poza nią nikt cycków publicznie nie pokazywał? :rotfl:

KrolowaHyde:
no cóż Andrzeju, o gustach się nie dyskutuje :)
Dla Ciebie miała kanciasty ryj, a ja uważam, że twarz ma piękną, to druga kobieta obok Megan Fox która imho miała idealną pod każdym względem twarz, z tych wszystkich medialnych gwiazdeczek oczywko :)

Mnie ogólnie wygląd kobiet rzadko zachwyca, chyba częściej już po prostu zwracam uwagę na cycki bądź tyłek... ale to też chwilowe zazwyczaj a żeby ogólnie kobieta mi się spodobała musi mieć "to coś", nie jestem typem faceta który się jara ciałem kobiety z tv o której nie wie nic poza tym, co media wypiszą itp, może to i dziwne ale moja fascynacja kobietą zaczyna się dopiero wtedy, jak ją poznaję :woot:

Boże co za tęga rozkmina.

HollywoodUndead
123Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.