Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Urodziny Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Drogi użytkowniku AdBlocka
Dzięki reklamom podstawowa funkcjonalność serwisu jest bezpłatna.
Staramy się aby nasze reklamy były jak namniej uciążliwe.
Prosimy, wyłącz Adblocka na Fotce. Dowiedz się więcej.
Wyłącz AdBlocka
xXxMuSiCMaNxXx
xXxMuSiCMaNxXx
  16 marca 2011 (pierwszy post)

znalazlem w szufladzie jakis pendrive z o pojemnosci 16 GB nie ma zadnego emblematu napisu firmy tylko 16GB wsadzam go do portu usb i pierwsze co to mi wyskoczylo okno ze trzeba formatowac pena no to formatowalem ok jest przerzucam kilka plikow (sama muzyka brak wirusow) przenioslem z niego na laptopa wszystko gra wrzucilem jeszcze raz do PC i znowu wyswietlila mi sie ramka ze nalezy formatowac i juz nie da sie zformatowac ( system windows nie moze zformatowac do konca wybranego woluminu) czy jakos tak
jedyne co zauwazylem to to ze system zapisu plikow na tym penie to R A W (nie da sie nic zrobic jak daje wlasciwosci to nawet mi nie pokazuje pojemnosci diagram jest caly niebieski i wszedzie bisze 0 kilobajtow.

Co zrobic zeby dzialal poprawnie... czy jest jakis program do przekonwertowania tego systemu R A W na jakis standardowy ???

xXxMuSiCMaNxXx
xXxMuSiCMaNxXx
  16 marca 2011

dodam, ze z komputerem wszystko ok brak wirusow i bledow no i na kazdym komputerze i laptopie jest ten sam problem bo staralem sie odpalic pena na kompach kolegow i to samo...

luk0712
luk0712
  16 marca 2011
xXxMuSiCMaNxXx:

był jakiś program do tego
alcor czy jakoś tak
musisz poszukać po googlach dosc za tym programem :)

sam nim naprawiałem swojego pendrive
tomas
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
tomas
  16 marca 2011

Nie jest to jakiś chinol przypadkiem?

przemardi
przemardi
  17 marca 2011

tak to jest jak się kupuje peny o faktycznej pojemności 128mb albo mniej...
też kiedyś taki wylicytowałem za 10zł, niby 16gb a faktycznie ma 128mb...

xXxMuSiCMaNxXx
xXxMuSiCMaNxXx
  17 marca 2011

niee na pewno jest 16 GB a pen-drive jest z pentagramu bo jak sie wsadzi do kompa to sie swieci lampka i widac emblemat ten pieciokat foremny z gwiazdą (zauwazylem to tylko dlatego ze podlaczylem go na przedluzce usb i byl tak jakby odwrocony)

Compte
Compte
  17 marca 2011

Ja tam twierdzę, że poszła pamięć flash.

Miałem już kiedyś tą przyjemność:
pendrive 16GB - uszkodzone sektory. Pliki się kopiowały, niby były, a przy ponownym podłączeniu już ich nie było lub były uszkodzone.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.