MisiokLdz
MisiokLdz
  2 lutego 2022 (pierwszy post)

Rażącą patologią w tym serwisie jest fakt, że puste profile (bez zdjęć) mogą głosować na profile osób ze zdjęciami.
Jest to całkowicie niezrozumiałe. Dlaczego użytkownik, który nie ma nawet odwagi opublikować swojego wizerunku dostaje prawo do głosowania na profile użytkowników, którzy publikują swój wizerunek?!
Dodatkowo na puste profile głosować nie można, zatem nie można się im odwdzięczać za X.

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  2 lutego 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Rażącą patologią w tym serwisie jest fakt, że puste profile (bez zdjęć) mogą głosować na profile osób ze zdjęciami. Jest to całkowicie niezrozumiałe. Dlaczego użytkownik, który nie ma nawet odwagi opublikować swojego wizerunku dostaje prawo do głosowania na profile użytkowników, którzy publikują swój wizerunek?! Dodatkowo na puste profile głosować nie można, zatem nie można się im odwdzięczać za X.


Nie zgodzę się... - Chyba, że Ty jesteś lepszy/a ode mnie i masz więcej uprawnień, jeśli tak to Przepraszam.
Ja nie posiadam zdjęć na profilu i nie mogę oddać głosu na TAK lub NIE dla osoby, która te zdjęcia posiada, ponieważ wyświetla się informacja, że aby głosować należy dodać zdjęcia.

"2764" lub "274c" dajesz dla osoby, która Cię sobą zainteresuje, a pusty profil wątpie, że wzbudzi Twoje zainteresowanie. Z Twojej wypowiedzi brzmi, że chciałbyś rozdawać "274c" nawet pustym profilom tylko po to żeby się zemścić, bo Ty go od kogoś otrzymałeś.
Nie uważasz, że jest to dziecinne zachowanie?

P.S. na patologie, to ani trochę mi nie wygląda.
MisiokLdz
MisiokLdz
  2 lutego 2022
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jeśli się korzysta przez przeglądarkę www, to nie można oceniać profili, gdy się nie posiada zdjęć na swoim.
Natomiast przez aplikację prawdopodobnie można bo w jaki sposób byłaby możliwa sytuacja jak na poniższym ekranie?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 lutego 2022
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Natomiast przez aplikację prawdopodobnie można bo w jaki sposób byłaby możliwa sytuacja jak na poniższym ekranie?
Zdjęcia można usunąć samemu lub przez moderatora przy sprawdzaniu, decyzje oddane zostają.
Dodam że wszystkie decyzje są usuwane co jakiś czas, decyzje na Nie szybciej. To tylko zabawa nie ma co się przejmować tymi decyzjami.

Profil z zrzutu powyżej ma już zdjęcia i możesz zobaczyć jak wygląda osoba i zagłosować.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.