Avatar użytkownika KarolaJotKarolaJot
Posty: 13 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KarolaJot
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Cześć,
W lewym górnym rogu pojawiła się informacja o nowym wyglądzie Fotki. Jak najmocniej zachęcam Was do przejścia na nowy widok i napisania informacji zwrotnej, jak Wam się podoba nowa wersja Serwisu :)

Nowy wygląd znajdziecie pod tym linkiem -> www.nowa.fotka.com

Dragon842
Dragon842
  19 maja 2020
gregbond
gregbond: Dragon842: Nie da się korzystać no nic mi nie działa z telefonu który używam, usuwam konto bo nie będę płacił za coś z czego nie da się korzystać Spokojnie, prosze napisz dokładnie co nie działa. Tel. ten co wcześniej podawałeś? A przeglądarka jaka?
Z blackberry passport też nie działa ale przed zmianami wszystko działało
xnight
xnight
  19 maja 2020

Dziękuję bardzo FOTKA TEAM jak i moderatorom za brak odpowiedzi i olanie mojego pytania. Szanuję to podejście do społeczności .

xnight
xnight
  19 maja 2020

Życzę miękkiego upadku na samo dno i powodzenia .

paulibdg
paulibdg
  19 maja 2020

DOŁĄCZAM SIĘ , ŻEGNAM !! ŻAŁUJE WYDANYCH PIENIĘDZY

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  19 maja 2020

Ja was nie rozumiem. Oczywiście rozumiem że wielu z was lubiło stary wygląd fotki, ale niektórzy by pewnie narzekali że nic się z Fotką nie zmienia, a kiedy się się coś zmieniło na nowe i lepsze (lub gorsze) to już fotka do zło zastanówcie się Oczywiście mi tęż nowy wygląd się nie podoba ale przez te lata co spędziłem z fotką czasu to wiele razy się ona zmieniała i też narzekania były, a potem się ludzie zaczęli przyzwyczajać

zablokowanekonto
zablokowanekonto
  19 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: potem się ludzie zaczęli przyzwyczajać

Przyzwyczajaliśmy się, bo zmiany ostatecznie były na lepsze. To nie jest zmiana na lepsze. To jest jakaś prowokacja. :rotfl:

Dajcie spokój. Jakbym chciał portalu do oglądania profili i okrągłych avatarków, to wejdę na tinder.
Łącza zerwane, żegnam was robaczki. Przechodzę na FB i discord na stałe już.
paulibdg
paulibdg
  19 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja was nie rozumiem. Oczywiście rozumiem że wielu z was lubiło stary wygląd fotki, ale niektórzy by pewnie narzekali że nic się z Fotką nie zmienia, a kiedy się się coś zmieniło na nowe i lepsze (lub gorsze) to już fotka do zło zastanówcie się Oczywiście mi tęż nowy wygląd się nie podoba ale przez te lata co spędziłem z fotką czasu to wiele razy się ona zmieniała i też narzekania były, a potem się ludzie zaczęli przyzwyczajać

Ludzie głupi zawsze się dostosują, bo nie dajecie im wyboru i stawiacie przed faktem dokonanym .Ktoś kto ma własny rozum po prostu zmieni portal skoro ten jest nieintuicyjny i wygląda jak kopiarstwo i zżyna z innych portali randkowych. A wy zostaniecie na ukrytym forum bo boicie się gówno burzy i opinii własnych użytkowników ... HIPOKRYCI. Dziwię się że jeszcze dajecie możliwość wypowiedzenia się normalnym użytkownikom , nie tylko wasza elitka fotka teamu i mody . Skoro nawet autorka tematu nie ma nic do powiedzenia , też już się nie rozpisuję bo do niczego to nie prowadzi i tracę tu swój czas tak jak straciłam swoje pieniądze .

ŻEGNAM PA .
paulibdg
paulibdg
  19 maja 2020

Dodam tylko że nawet przy usunięciu konta są problemy i tekst nachodzi na siebie .

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja was nie rozumiem. Oczywiście rozumiem że wielu z was lubiło stary wygląd fotki, ale niektórzy by pewnie narzekali że nic się z Fotką nie zmienia, a kiedy się się coś zmieniło na nowe i lepsze..

Guru, czego nie rozumiesz? Tu juz nawet nie chodzi o nowy wygląd, tylko o to, ze WIĘKSZOŚĆ rzeczy nie działa w nowej odsłonie. To juz nawet nie jest kwestia gustu, czy się podoba, czy nie, tylko to, ze ptraktycznie wszystko zostało POPSUTE. Widziałeś zrzuty ekranu, ktore wstawiłem kilka postów wyzej? Jak z czegos takiego mozna korzystac?
Damian241
Damian241
  19 maja 2020

Tak po prawdzie to nad czym tu beczycie. Znikło jedynie forum, a poza tym to wszystko to co oferował ten portal to jest nadal. To forum i tak było niczym innym jak forumową piaskownicą dla zboczeńców i niedoje....banców i dobrze że w końcu je zamykają.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020

Damian, nikt tu nie beczy. Po prostu duzo uzytkownikow przyzwyczaiło się do tego portalu a teraz są zmuszeni do odejscia. I nie chodzi tylko o brak forum. Fotka na moim telefonie i tablecie nie działa prawidłowo, tak samo jest z komputerem stacjonarnym na przeglądarce firefox i operze. Sorry ale nie będe włączac za kazdym razem prądozernego kompa tylko po to zeby sprawdzic czy mam nowe wiadomosci..

Dragon842
Dragon842
  19 maja 2020

Też żałuję że tyle lat płaciłem ale cóż szybko usunę zdjęcia i znikam stąd

Damian241
Damian241
  19 maja 2020

@Bartek rozważ instalację innej przeglądarki
@Bartek na Laptopie gamingowym wszystko gra i buczy polecam :)))

Damian241
Damian241
  19 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Też żałuję że tyle lat płaciłem ale cóż szybko usunę zdjęcia i znikam stąd


Kto ma znikać ten znika. Pokaż, że masz jaja i znikaj stąd :D
Dragon842
Dragon842
  19 maja 2020
Damian241
Damian241: Dragon842: Też żałuję że tyle lat płaciłem ale cóż szybko usunę zdjęcia i znikam stądKto ma znikać ten znika. Pokaż, że masz jaja i znikaj stąd :D
No właśnie usuwam zdjęcia ale trochę ich mam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.