KochamPierogi
wpis jest ukryty
KochamPierogi
KochamPierogi
  23 kwietnia 2017

Oczywiście wychodzę z założenia, że ktoś mógł mieć zdjęcie i usunąć je pod oddanej ocenie na co miał 5 sekund bo akurat tak kilka razy pod rząd i tak znalazłem tą osobę... 5 sekund na ocenę, usunięcie zdjęcia tak, żebym zobaczył avatar bez niego :)

IHSI
IHSI
  23 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście wychodzę z założenia, że ktoś mógł mieć zdjęcie i usunąć je pod oddanej ocenie

Osoby bez zdjęć czyli takie profile mogą oceniać każdego nie mając zdjęcia na Profilu.
KochamPierogi
KochamPierogi
  23 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Osoby bez zdjęć czyli takie profile mogą oceniać każdego nie mając zdjęcia na Profilu.


Czyli ten portal to kompletna dzicz :D Co chwilę wchodzą tacy i dają mi negatywne oceny albo laski bo wyglądają jak by miały chorobę genetyczną i starzały się tak szybko, że w wieku 25 lat wyglądają na 56 :D
BRAWO FOTKA !!! :D

Ciekawe, za ile bana dostane, że w ogóle podałem profil tej osoby jak ostatnio :D
CuteNinja
CuteNinja
  24 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co chwilę wchodzą tacy i dają mi negatywne oceny

Najwyraźniej im się nie podobasz. Bywa d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: podałem profil tej osoby

To nieładnie z Twojej strony. Dobrze wiesz, że tak nie można. Regulamin przez Ciebie jest smutny.
Kaczor1987
Kaczor1987
  24 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co chwilę wchodzą tacy i dają mi negatywne oceny

Dokładnie, tak. Same klikają NIE bez powodu. Dziewczyny to ściemy.
KochamPierogi
KochamPierogi
  24 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwyraźniej im się nie podobasz. Bywa KochamPierogi: podałem profil tej osoby.


Twój post nie wnosi nic podobnie jak twoja osoba do mojego, życia ale mam nadzieję, że dzięki tej słabej bajerze chociaż Tobie podniosła się samoocena.
KochamPierogi
KochamPierogi
  24 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, tak. Same klikają NIE bez powodu. Dziewczyny to ściemy.


Ty trochę nie kumasz o co mi chodzi. A chodzi o to, że nie wiadomo nawet kto to jest i ogólnie tak nie robią normalni na umyślę ludzie i nie trzema być ekspertem od inżynierii społecznej, żeby na to wpaść... Skoro jest portal gdzie możesz anonimowo wbijać innym kosę a Ci którzy nie są anonimowi mają tak surowy regulamin, że nawet za napisane na forum i podanie profilu takiej osoby aby ostrzec innych można dostać bana to taki portal przyciąga różnych degeneratów i patologie zarówno kobiety jak i mężczyzn bo to idealne warunki dla różnych złych ludzi z internetu.
To jest proste działanie psychologiczne. Jest portal gdzie nie trzeba mieć zdjęć i można oceniać innych.
Przypominam wam, że np dzięki takiemu olewaniu i takim osobą jak CuteNinja która ma już tak nasrane, że hejtuje mnie chociaż mnie nie zna ( bo może myśli, że to takie romantyczne i spotka tutaj dzięki takim tekstom kogoś wartościowego) nie pomyśli o tym, że na takich portalach i dzięki takim akcją wchodzą tu dzieciaki i potem szczują się nawzajem i prowadzą tu swoje małe wojenki ( kto wie może to ona mnie nie lubi i zakłada konta, żeby obniżać mi średnią bo ją boli kiedy rośnie). Wiem że jest tu jeszcze jedna taka psychicznie chora laska co komentuje i wyzywa wszystkich facetów, za to, że piszą wprost, że poziom wielu dziewczyn jest żenujący ( bo jest) na tym portalu. Ja mam 30 lat i nie robią na mnie takie głupie kozy wrażenia ale są też nastolatki i nie tak dawno było, że jeden z nich się powiesił.
Proponuję, żeby osoby musiały dodawać zdjęcia zanim coś napiszą a zdjęcia były weryfikowane ( np kartka papieru z napisem fotka pl i twarz tylko dla administracji). Proponuję, też przemyśleć regulamin aby chronił użytkownika bo ten, który jest obecnie chroni głównie hejterów. Proponuje też wyrzucić moderatorów co jak CuteNinja myślą, że są fajnymi laskami i wszystkim się podobają a na takie uwagi jak moje odpisują i postrzegają przez pryzmat swojej ( i nie tylko bo oczywiście solidarność jajników w wersji "czuję się lepsza") psioszki co najlepiej świadczy o ich kompetencji.
IHSI
IHSI
  24 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To nieładnie

banować za nic ::zonk:
Pjotrek
Pjotrek
  24 kwietnia 2017

kiedys byla taka opcja w funkcjach specjalnych ,do odznaczenia by osoby bez zdjec nie glosowaly ale nie widze juz jej a szkoda;-)

KochamPierogi
KochamPierogi
  2 maja 2017

A ja przypominam, ze oceny nie są zwazane z tematem rozmowy

MzM
MzM
  3 maja 2017

Boże, kolejny desperat szukający miłości i uczucia w sieci no i wychodzący z założenia, że jego wygląd jest tak zajebisty, że powinien a nawet musi, podobać się wszystkim. Co za pustak z ciebie?!

Ps

Ile ludzi tyle uwag na temat tego portalu i co osoba, to inaczej ten portal postrzega i inaczej go interpretuje

1 grupa uważa go za portal społecznościowy
2 grupa za portal o ogólnej tematyce fotograficznej, na którym można dodawać wszystkie rodzaje zdjęć i niekoniecznie muszą one przedstawiać daną osobę
3 grupa to tacy desperaci jak Ty, chcący na siłę zrobić z niego portal randkowy

MzM
MzM
  3 maja 2017

Każda z tych grup użytkowników ma swoje racje, tym bardziej, że fotka zrobiła tutaj niezły bajzel wprowadzając wszystkie możliwe opcje. Tym bardziej, że takie informacje widnieją na stronie głównej i ludzie logując się tutaj, nie zawsze wiedzą w co wdepną.... Gdyby wróciła możliwość segregacji zdjęć w poszczególnych albumach, opisy, to trochę by się to uspokoiło, ale chyba nikomu tutaj nie zależy na przejrzystości tego grajdołka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.