pluszak27
Posty: 6 (po ~151 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 13
pluszak27
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Dodałem zdięcie obrobione w programie swoje i zostały usunięte moja twarz i zostało usunięte kto tu rządzi nie wku.:cenzura:.iać mnie bo to już jest nagmine zdięcie nie narusza żadnego regulaminu fotki chyba sprawa cywilna dla fotki bo zapłaciłem za gwiazde . Proszę o pilny kontakt z adminisadministratorem.

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  17 kwietnia 2017
pluszak27
pluszak27: fotki bo zapłaciłem za gwiazde

wykupienie gwiazdy nie zwalnia z przestrzegania zasad...:ziew:
ps:kolejne zdjecie polecialo ...(awatar zreszta rowniez)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

kobialka77
kobialka77
  17 kwietnia 2017

to dziwne, bo pełno tu demotywatorów i gołych zdjęć, zarówno w avatarach jak i galerii. Ktoś to chyba monitoruje ( ja w momencie dodawania odrazu mam usuwane zdjęcie demota) ale jednak za mało. Czy naprawdę nie da się tego jakoś lepiej dopracować?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  17 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś to chyba monitoruje ( ja w momencie dodawania odrazu mam usuwane zdjęcie demota) ale jednak za mało.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy naprawdę nie da się tego jakoś lepiej dopracować?

Wszystkie dodawane zdjęcia przechodzą przez akceptacje, czasem coś może umknąć uwadze sprawdzających i wtedy liczymy na zgłoszenie od Was użytkownicy, sami też sprawdzamy profile i usuwamy nieregulaminowe zdjęcia...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
kobialka77
kobialka77
  17 kwietnia 2017

Jasne, to czemu nie jest to robione automatycznie? że takie zdjęcia nie są odrazu kasowane? nie wierzę, że nie da się tego zrobić.
Poza tym powinna być zablokowana funkcja głosowania przez osoby bez zdjęć, w końcu portal nazywa się fotka, to po co tacy "delikwenci" tu w ogóle są??? Tak ciężko nałożyć na to blokadę?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  18 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym powinna być zablokowana funkcja głosowania przez osoby bez zdjęć
W chwili oddawania głosu na profilu prawdopodobnie jeszcze znajdowało się zdjęcie/a, następnie zostało ono samodzielnie lub przez osobę funcyjną skasowane. Stąd takie wrażenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: w końcu portal nazywa się fotka, to po co tacy "delikwenci" tu w ogóle są??? Tak ciężko nałożyć na to blokadę?

Profile nie posiadające zdjęć mają ograniczone możliwości poruszania się w serwisie. Brak fotek nie stanowi jednak podstawy do wykluczania z członkostwa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.