kamil01234
kamil01234
  16 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Witam.Jestem zarejestrowany na fotce od 11 marca tego roku,wiem ,że to portal który pobiera opłaty za pewne "przywileje'.Zdziwiłem się więc bardzo gdy chciałem zobaczyć kto dodał mnie do ulubionych,nie zdziwiło mnie ,że w tym celu muszę wkupić się do klubu gwiazd....xd...dziwi mnie jakim cudem ,nie mając wrzuconego żadnego zdjęcia,braku weryfikacji konta,danych o sobie i ogólnie logowania na portal(dzis pierwszy raz od rejestracji)nagle okazuję sie ,że do ulubionych dodało mnie aż 12 osób(oczywiście gęby zamazane).....Więc proszę administracje portalu o nie robienie ludzi w balona,miałem zamiar wykupić tutaj pakiet na jakieś próbne pół roku ,ale teraz to sie zastanawiam czy w ogóle jest sens tutaj siedzieć.

kamil01234
kamil01234
  16 kwietnia 2017

Teraz dodatkowo ktoś mnie dodał na czarną listę....haha...ciekawe komu się naraziłem i standardowo trzeba zapłacić ,żeby sprawdzić kto.Chyba założę jakieś forum dyskusyjne(poza fotką) z opiniami użytkowników na temat tego ,nie obrażając nikogo napiszę ,żałosnego portalu.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  16 kwietnia 2017

Wykupienie pakietu jest Pana indywidualną sprawą i dobrowolnym posunięciem :-)

Podobnie ima się to do zachowań osób, które dodały Pana "w ciemno" do ulubionych. Może miały taki kaprys, a może to detektywi :ziober2:.

kamil01234
kamil01234: Teraz dodatkowo ktoś mnie dodał na czarną listę

Jak wyżej :ninja:

I teraz esquio samo :and: zło będzie, ponieważ przytoczę Panu swoją standardową wypiwiedź: "proszę uprzejmie o ponowne zapoznanie się z zasadami http://fotka.com/forum/fotka/1173141,Zasady_obowiazujace_ obowiązującymi na portalu" :-)

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.