zwyrodnialec5000
zwyrodnialec5000
  7 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Witam, otrzymałem blokadę na dodawanie zdjęć oraz moje zdjęcia zostały usunięte... Czy mogę wiedzieć dlaczego. Były to moje zdjęcia były moje więc nierozumiem o co chodzi. Proszę o wyjaśnienie.

zwyrodnialec5000
zwyrodnialec5000
  7 kwietnia 2017

Ja ich z powrotem nie dodam, żądam aby zespół fotki przywrócił mój avatar oraz zdjęcie w profilu.

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  7 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, otrzymałem blokadę na dodawanie zdjęć oraz moje zdjęcia zostały usunięte...

Polecam przeczytać: http://fotka.com/forum/fotka/1173141,Zasady_obowiazujace_
Jeśli chodzi o ostatnio dodane zdjęcie to: "Pierwsze zdjęcie na profilu ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą)" Ma być widoczna cała twarz, nie przysłonięta paskiem.
Jeśli o wcześniejsze to: Na profil dodajemy własne zdjęcia, niedopuszczalne są: "obrazki/rysunki/fotki z Internetu"
zwyrodnialec5000
zwyrodnialec5000
  7 kwietnia 2017

Dodałem własne zdjęcia.
Jak to jest że jakieś lafiryndy wrzucają zdjęcie (NIESWOJEGO) DUPSKA na awatar i nikt nie robi problemu?.

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  7 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to jest że jakieś lafiryndy wrzucają zdjęcie (NIESWOJEGO) DUPSKA na awatar i nikt nie robi problemu?.


Tutaj już nie chodzi o sam avatar bo: Avatarem może być każde dowolne zdjęcie (np fotka osoby, pieska, kotka, obrazku, itp) pod warunkiem, że:
- nie narusza praw autorskich;
- spełnia zasady dotyczące zdjęć (punkt 2) czyli:
Pierwsze zdjęcie na profilu ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą).
I tutaj twoje zdjęcie zostało usunięte ponieważ nie jest widoczna cała twarz, jest przysłonięta paskiem, dlatego zostało usunięte. Jeżeli masz zastrzeżenia to możesz napisać do administracji serwisu: http://fotka.com/kontakt#formularz
zwyrodnialec5000
zwyrodnialec5000
  8 kwietnia 2017

pieska, kotka, obrazku. Koledze została usunięta małpka z avataru.To zaczyna się robić komiczne.
Mam zastrzeżenia ponieważ:
-ludzie dodają zdjęcia z tzw "filtrami" czyli twarzy prawie nie widać (za to jakieś kwiatuszki i psie pyszczki widać)
-jakieś pipy wstawiają zdjęcia BEZ TWARZY za to z dekoltem po pępek.
-lamusy z przerostem stulejki wrzucają foto bicepsa obcego mężczyzny.

Cóż tu więcej dodać ?

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  8 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie dodają zdjęcia z tzw "filtrami" czyli twarzy prawie nie widać (za to jakieś kwiatuszki i psie pyszczki widać)

Tak ale tutaj chodzi właśnie o pierwsze zdjęcie profilowe, czyli: aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą, kolejne może być pieska, kotka, czy tam jakieś przerobione z filtrami, wszystko jest dokładnie opisane tutaj: http://fotka.com/forum/fotka/1173141,Zasady_obowiazujace_
dzieciaakkk
wpis jest ukryty
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  10 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: -ludzie dodają zdjęcia z tzw "filtrami" czyli twarzy prawie nie widać (za to jakieś kwiatuszki i psie pyszczki widać)

Za to z automatu powinna byc blokada konta. Jakie te filtry sa irytujace to glowa mala :nie:
Do not be sad because of people...

They will all die...
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  10 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: Za to z automatu powinna byc blokada konta. Jakie te filtry sa irytujace

Nie widzę żadnego problemu z w dodawaniu zdjęć z filtrami, o ile twarz a na nich jest rozpoznawalna/w profilu znajdują się fotki spełniające zasady obowiązujące na portalu.
Jeżeli nie podobają się komuś takie prezentacje może przejść do następnego profilu, ograniczając przy tym złośliwości.
Są gusta i guściki :tak:

Belormoroth
Belormoroth: glowa mala

Jak chcesz, żeby była większa zastosuj masaż przy użyciu młotka :mrgreen:
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  10 kwietnia 2017
esquilo
esquilo: Belormoroth: Za to z automatu powinna byc blokada konta. Jakie te filtry sa irytujace Nie widzę żadnego problemu z w dodawaniu zdjęć z filtrami, o ile twarz a na nich jest rozpoznawalna/w profilu znajdują się fotki spełniające zasady obowiązujące na portalu.

No wlasnie w wielu przypadkach bym sie klocil. W szczegolnosci profile ponizej 18 lat. Czesto niby zdjecie jest ale z jakims ryjem uszami jeszcze blur do tego albo w masce i tyle :zonk:
esquilo
esquilo: Jak chcesz, żeby była większa zastosuj masaż przy użyciu młotka

:martuska: :and:
Do not be sad because of people...

They will all die...
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  10 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: No wlasnie w wielu przypadkach bym sie klocil. W szczegolnosci profile ponizej 18 lat. Czesto niby zdjecie jest ale z jakims ryjem uszami jeszcze blur do tego albo w masce i tyle

Wiek tu nie ma takie znaczenie, że aż żadne.

Belormoroth
Belormoroth: tyle

Maruda :nielapie:

Wszelkiej maści profile z podejrzanym wizerunkiem można zgłosić chociażby FP do przejrzenia ;>
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  10 kwietnia 2017
esquilo
esquilo: Wiek tu nie ma takie znaczenie, że aż żadne.

Wlasnie dlatego mam ustawione przegladanie ponizej 18 ale serio z przegladania dziewczyn ponizej 18 zaczynam dostawac raka :zonk:

esquilo
esquilo: Maruda

Dogadalabys sie z
Konto usunięte
Konto usunięte:

ona tez mi ubliza :and:

Ale dostane w rylo zaraz :ninja:
Do not be sad because of people...

They will all die...
zwyrodnialec5000
zwyrodnialec5000
  10 kwietnia 2017

brak słów.

zwyrodnialec5000
zwyrodnialec5000
  10 kwietnia 2017


kurde szkoda gadać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.