Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  6 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Juz kilka razy sie z tym spotkalem. Przegladam otwarty temat czytam komentarze i chcac odpisac widze komunikat ze temat jest zamkniety a na stronie dzialu



jak widac w starszych tematach ktore sa zamykane z automatu (chyba) nie dodaje sie ikona ze temat jest zamkniety. Irytuje...

Ps. Polaczcie dzialy bo i tak wiekszosc jest martwa a nie ma sensu dziennie sprawdzac wszystkich czy moze ktos cos dodal...

Starczy jeden dzial i tag przed nazwa tematu [forum] [ogolne] [seks] [muzyka] itp.

Do not be sad because of people...

They will all die...
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  6 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: jak widac w starszych tematach ktore sa zamykane z automatu (chyba) nie dodaje sie ikona ze temat jest zamkniety.

dokładnie tak jest :tak:

Problem jest zgłszony do programistów.

Miejmy nadzieję, że szybko naprawia :ninja:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  7 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
http://fotka.com/forum/pomyslomat/565,Forum_-_temat_zamkni
2 lata temu już to zgłaszałem, dalej jest jak jest, niby mają też być tematy zamykane po nowemu po 30 dniach, to i tak nic nie można dodać bo wyskakuje komunikat o zamkniętym temacie.
Forum pada przez te pozamykane tematy, użytkownika jak zaciekawi jakiś wątek to i tak nie może napisać, po co w ogóle trzymać tyle działów umarłych? Od dawna użytkowników zniechęcają i drażnią kłódki na tematach.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.