SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017 (pierwszy post)

mam pytanie czy da się jakoś te głosowania usunąć ? po cholere mi to potrzebne przeszkadza mi to tylko co wejde na główną stronę fotki to wyskakuje mi jakiś babsztyl pusty (uprzedzam głupią krytykę na facetów nie zmienie w ustawieniach-gejem nie jestem! ) ale po prostu nie chce mi się je oglądać, lepiej już jak kiedyś było bez tego dziadostwa na głównej stronie d83dde21

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  4 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: mam pytanie czy da się jakoś te głosowania usunąć ?

Nie da się ale jak nie chcesz to nie musisz glosować.
SkromnyJaa
SkromnyJaa: po cholere mi to potrzebne przeszkadza mi to tylko co wejde na główną stronę fotki to wyskakuje mi jakiś babsztyl

Tobie może przeszkadza ale wiesz, jest dużo użytkowników co właśnie korzysta z tej opcji.
SkromnyJaa
SkromnyJaa: ale po prostu nie chce mi się je oglądać

Nie oglądaj, przełącz na to co Cie interesuje.
SkromnyJaa
SkromnyJaa: lepiej już jak kiedyś było bez tego dziadostwa na głównej stronie

Taka taktyka.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Broker
Broker: Tobie może przeszkadza ale wiesz, jest dużo użytkowników co właśnie korzysta z tej opcji.

to niech korzysta skoro im cyferki w "decyzjach" potrzebne, tylko warto by zrobić w ustawieniach taką opcję ON-OFF głosowanie
Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  4 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: to niech korzysta skoro im cyferki w "decyzjach" potrzebne, tylko warto by zrobić w ustawieniach taką opcję ON-OFF głosowanie

http://fotka.com/forum/pomyslomat/
IHSI
IHSI
  5 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: to niech korzysta skoro im cyferki w "decyzjach" potrzebne, tylko warto by zrobić w ustawieniach taką opcję ON-OFF głosowanie

Wcześniej była taka możliwość wyłączenia tego , ale cóż "Funkcja Zabrana" co poradzimy na to :)
Ghooost
Ghooost
  6 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: SkromnyJaa: to niech korzysta skoro im cyferki w "decyzjach" potrzebne, tylko warto by zrobić w ustawieniach taką opcję ON-OFF głosowanie Wcześniej była taka możliwość wyłączenia tego , ale cóż "Funkcja Zabrana" co poradzimy na to :)


Zarabiają dzięki użytkownikom, więc powinno twórcom zależeć by się dostosować do wymagań użytkowników. d83dde0f
damossq
damossq
  19 kwietnia 2017

Hmm i mogliby zrobic zeby pokazywalo osoby z danego wojewodztwa jak sie wybierze a nie mi pokazuje z gdańska jak mam zaznaczone saoje wojewodztwo wlkp

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.