TwojJedyny
TwojJedyny
  3 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Zaśmiecacie tylko fotkowy portal czymś takim zamiast z rozwijanych kropek dać użytkownikom możliwość pozbycia się ze swojego profilu takiego kontaktu, na grzyb komuś duchy w kontaktach ?

Jacek82
Jacek82
  3 kwietnia 2017
Z tego co widze to profil zablokowany :-) a to różnica Profil usunięty przez samego siebie a profil zablokowany
TwojJedyny
TwojJedyny
  3 kwietnia 2017

Dla mnie nie ma żadnej i tu brak możliwości korespondencji i tu, zablokowany z reguły na amen.

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  3 kwietnia 2017
TwojJedyny
TwojJedyny: Zaśmiecacie tylko fotkowy portal czymś takim zamiast z rozwijanych kropek dać użytkownikom możliwość pozbycia się ze swojego profilu takiego kontaktu, na grzyb komuś duchy w kontaktach ?


Jest potrzebny choćby po to aby w przypadku ewentualnej reklamacji lub blokady wynikłej z uwagi za naruszenie prawa.był w niego wgląd. Profil nie pokazuje się wyszukiwarce więc nie przeszkadza innym użytkownikom. Mając taki profil w swoich znajomych można go stamtąd usunąć.
TwojJedyny
TwojJedyny
  4 kwietnia 2017
LeVentSolaire
LeVentSolaire: Mając taki profil w swoich znajomych można go stamtąd usunąć.
Niby jak ? Możesz nam zdradzić tą magiczną sztuczkę ?
Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  4 kwietnia 2017
TwojJedyny
TwojJedyny: Niby jak ?

Tak samo jak i każdy inny. Wchodzisz w "Kontakty - znajomi i ulubieni" najeżdżając kursorem na avatar i klikając na nim w (x)
TwojJedyny
TwojJedyny
  4 kwietnia 2017

No właśnie nie, Spróbuj usunąć kontakt zablokowany z kontaktów lub TAK/NIE. Usuniesz z kontaktów tylko profil, który usunął właściciel profilu.

TwojJedyny
TwojJedyny
  4 kwietnia 2017
Usuwam zablokowany kontakt, zostaje na liście choć niby został usunięty, przy ponownym usunięciu pojawia się takie coś. Oj Admini Fotki bul bul bul...
Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  4 kwietnia 2017
TwojJedyny
TwojJedyny: Spróbuj usunąć kontakt zablokowany z kontaktów

Właśnie taki miałem i usunąłem bez problemu, nie pojawia się już w kontaktach. Proszę sprawdzić teraz, odświeżyłem jeszcze konto.
TwojJedyny
TwojJedyny
  6 kwietnia 2017

No właśnie widzisz to nie działa bo usunięta osoba przesuwa się o pozycję w lewo a powinna zniknąć, dopiero po ponownym otwarciu kontaktów tej osoby nie ma. Załóżmy chce usunąć kontakt zaznaczony na zielono, przesunie mi sie pozycje w lewo dopóki nie zamknę kontaktów. Powinna była zniknąć bez zamykania kontaktów i jeszcze jedna rzecz zaznaczony na zielono kontakt to nie przypadek, powinienem go mieć jako jedną pozycję w kontaktach z tym samym loginem a mam dwa razy Cudowni admini Fotki jak to możliwe ? Skupiacie sie na wodotryskach zamiast na funkcjonalności portalu.

TwojJedyny
TwojJedyny
  6 kwietnia 2017

Opcja druga Usuń kontakt, który dodał Cie do czarnej listy z listy TAK/NIE
Opcja trzecia Usuń kontakt, który jest zablokowany z listy TAK/NIE

Admini Fotki... Czarujcie żeby zadziałało.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.