kamil2698
kamil2698
  25 marca 2017 (pierwszy post)

Wszystko bylo wporzadku az do dzisiaj
Mialem wpisane dwa miasta
Warszawe i Legionowo
A teraz usunelo mi warszawe dodalo mi jakas jablonna i lomianki
Gdy to usuwam i zapisuje aby miec Wwa i Lo
To po paru sekundach samo sie zmienia. Jak to naprawic?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  25 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy to usuwam i zapisuje aby miec Wwa i Lo To po paru sekundach samo sie zmienia. Jak to naprawic?

A nie używasz czasem aplikacji fotka? Ona natrętnie edytuje miejscowość, ale da się to wyłączyć w ustawieniach aplikacji, czasem ustawienia się resetują i trzeba ponownie zaznaczyć.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
kamil2698
kamil2698
  25 marca 2017

Tak, ale co usunać aplikacje i od nowa zainstalować? Mam wrazenie ze to przez to ze odpalilem GPS w telefonie bedac na aplikacji. + nie pokazuje mi skad jestem tylko miejscowość obok to irytujące.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  26 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, ale co usunać aplikacje i od nowa zainstalować?

Pierwsze sprawdź, jak masz w ustawieniach zaznaczone.



Konto usunięte
Konto usunięte: nie pokazuje mi skad jestem tylko miejscowość obok to irytujące.
Na głównej stronie profilowej masz Warszawa, tak widzę u Ciebie na aplikacji fotka.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
kamil2698
kamil2698
  26 marca 2017

Ogarnałem to, wyłaczyłem aplikacje wyczyscilem i juz jest ok :) do zamknięcia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.