GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  18 marca 2017 (pierwszy post)

Da się to ku***"o wyłączyć ?

IHSI
IHSI
  18 marca 2017

Niestety nie ma możliwości tego wyłączenia.

GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  21 marca 2017

To po co wprowadzają coś czego nie da się wyłączyć. Sam syf z tym. Może ktoś tego nie lubi, to ocenianie po wyglądzie - cecha ludzi pustych. Widać pora niedługo zakończyć karierę na fotce bo sam syf się robi

IHSI
IHSI
  22 marca 2017
GrAnTeSsO
GrAnTeSsO: To po co wprowadzają coś czego nie da się wyłączyć.
Wcześniej była taka możliwość wyłączenia tego , ale cóż "Funkcja Zabrana"
greencollarworker
greencollarworker
  22 marca 2017
GrAnTeSsO
GrAnTeSsO: To po co wprowadzają coś czego nie da się wyłączyć. Sam syf z tym. Może ktoś tego nie lubi, to ocenianie po wyglądzie - cecha ludzi pustych. Widać pora niedługo zakończyć karierę na fotce bo sam syf się robi


Ten portal właśnie służy do "oceniania po wyglądzie" ;)
To dopiero wierzchołek góry lodowej. Padaka jest z tym, że osoba bez zdjęcia może Ci strzelić TAK/NIE a Ty jej nie możesz (bo ona nie ma zdjęcia?) Sprawiedliwość się kłania.
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  25 marca 2017

Nie chodzi o to. Chodzi o to że po ch** mnie takie coś. Dlatego czekam aż premium się kończy i żegnam ten pseudoportal utrzymujący się z reklam i kp :)

GregYak
GregYak
  31 marca 2017

Chciałbym zmienić swój głos z NIE na TAK jak to zrobić?

IHSI
IHSI
  1 kwietnia 2017

Nie ma takiej mzliwosci.

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  3 kwietnia 2017
GrAnTeSsO
GrAnTeSsO: To po co wprowadzają coś czego nie da się wyłączyć. Sam syf z tym. Może ktoś tego nie lubi, to ocenianie po wyglądzie - cecha ludzi pustych. Widać pora niedługo zakończyć karierę na fotce bo sam syf się robi

Syf sie robi? Nie wiesz zbyt duzo... Teraz nie ma ocen przynajmniej. Na samym poczatku bylo 1-10 pozniej dodali te gwiazdy i ocene 11 tylko dla nich. Przez jakis czas byla ocena 0 z tego co pamietam wtedy to dopiero byla katastrofa w trollowaniu innych :crylol:

Wtedy byl syf. Dales jakiejs 10 a ta wchodzila na twoj profil dawala 1 z kilku kont i pisala bzdurne komentarze bo nie dostala 11 :ziober2:

Mnie sie to tak/nie duzo lepiej podoba. Nie bylo mnie tu dobre 7 lat a teraz raz kliknalem "tak" i mam co robic. Odezwalem sie ona odpisala i tak juz prawie 350 wiadomosci :mrgreen:
Do not be sad because of people...

They will all die...
CuteNinja
CuteNinja
  3 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: Odezwalem sie ona odpisala i tak juz prawie 350 wiadomosci

To musi być jakieś wyjątkowo rozgadane stworzenie :ninja:
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  3 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To musi być jakieś wyjątkowo rozgadane stworzenie

Nie chcialem Cie tu reklamowac bez zgody :ninja:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.