PanJigsaw
PanJigsaw
  15 marca 2017 (pierwszy post)

Dlaczego moje nowo dodane zdjęcie nie wyświetla się w na głównej tablicy w nowych dodanych? Sprawdzałem i zalogowany i niezalogowany. Nie ma! Mam gwiazdę więc tym bardziej nie powinno być problemu!

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  16 marca 2017

może nie zauważyłeś ja się pojawiło,ze względu iż dziennie bardzo duża ilość zdjęć przechodzi przez stronę główna...

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  17 marca 2017

Sprawdzałem jak założył ten temat i rzeczywiście nie było tego zdjęcia w najnowszych, dzisiaj tak samo szukałem, z mazowieckiego w ograniczonym zakresie wieku można było szybko sprawdzić, próbowałem też w większych zakresach i też go nie było. Dodałem u siebie zdjęcie wczoraj i też nie trafiło do najnowszych, coś jest popsute...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  17 marca 2017

Edit: Już sam nie wiem od czego to zależy, jedne zdjęcie moje trafiły i inne nie.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
PanJigsaw
PanJigsaw
  21 marca 2017

Dzięki za odpowiedź. Powiem tak. miałem tutaj kiedyś inny fikcyjny profil. Poszukałem w archiwach i odnalazłem hasło i login. Wszedłem, dodałem zdjęcie i...pięknie się wyświetla...A nie ma tam ani gwiazdy ani nic ciekawego:)

PanJigsaw
PanJigsaw
  22 marca 2017

Chyba znalazłem rozwiązanie. Otóż dodając zdjęcie z opcji "dodaj zdjęcie" na profilu nie widać. Ale jak wybierze się "Inne sposoby" i przeciągnie zdjęcie z dysku, to wtedy działa!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.