NieDosiegnieszMnie
Posty: 7 (po ~152 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 20
NieDosiegnieszMnie
  14 marca 2017 (pierwszy post)

Witam,
Jakiś czas temu dodałam osobę do czarnej listy, dlaczego nadal pojawia się ten profil w moim podglądaczu?

IHSI
IHSI
  14 marca 2017

Dlatego bo to historia "podglądacz" ma na celu pokazywania osób które cię odwiedzały 2 dni - miesiąc temu itp , iż tak jak piszesz "dodałam do czarnej listy" nie ma takiej możliwości że by dana osoba znikła ci z podglądaczu z powodu dodania do "CL" tak jak pisałem wcześnie "HISTORIA " kto cię odwiedził zostaje w podglądaczu , ale już nie odwiedzi masz go w "CL"
możesz spać spokojnie:ziober2:

NieDosiegnieszMnie
Posty: 7 (po ~152 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 20
NieDosiegnieszMnie
  14 marca 2017

No właśnie jakiś czas temu ta osobę dodałam a w podglądaczu wyświetla że dziś u mnie była na profilu

IHSI
IHSI
  14 marca 2017

Prawdopodobnie mogłaś usunąć User z "CL" .
Lub dany User podgląda cię z innego konta.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 marca 2017
NieDosiegnieszMnie
NieDosiegnieszMnie: Jakiś czas temu dodałam osobę do czarnej listy, dlaczego nadal pojawia się ten profil w moim podglądaczu?
Było o tym ostatnio http://fotka.com/forum/fotka/1188033,Czarna_lista
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
NieDosiegnieszMnie
Posty: 7 (po ~152 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 20
NieDosiegnieszMnie
  14 marca 2017

Nie no na pewno to jest ten profil co jest na mojej czarnej liście bo próbowałam wejść i napisało że nie mogę oglądać tego profilu bo jest na mojej czarnej liscie

CuteNinja
CuteNinja
  15 marca 2017
NieDosiegnieszMnie
NieDosiegnieszMnie: Nie no na pewno to jest ten profil co jest na mojej czarnej liście bo próbowałam wejść i napisało że nie mogę oglądać tego profilu bo jest na mojej czarnej liscie

Już wyjaśniam zagadnienie - ta osoba może "usiłowała" wejść na Twój profil, wyświetlił jej się jednak dokładnie ten sam komunikat, który wyświetla się Tobie, kiedy ją odwiedzasz - że jest to osoba znajdująca się na czarnej liście. Ale ta "próba" podejrzenia profilu zostaje wyświetlona w podglądaczu.
NieDosiegnieszMnie
Posty: 7 (po ~152 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 20
NieDosiegnieszMnie
  15 marca 2017

No dobrze. Już rozumiem. Bo się wystraszylam że coś jest nie tak z tą czarną listą

IHSI
IHSI
  15 marca 2017
NieDosiegnieszMnie
NieDosiegnieszMnie: Bo się wystraszylam że coś jest nie tak z tą czarną listą
Sprawdziłem kilka razy "BŁĄD ,CL" Jest coś nie tak z tą czarną listom tak jak piszesz :) Sprawdzenie "
Mają Cię na czarnej liście" Normalnie można takie osoby podglądać i na odwrót , przypuszczam kolejny błąd po zmianie wyglądu fotki tak jak samo jak dodaniem zdjęcia na forum nie działa i tak samo jaka czarna lista sprawdzone 2 krotnie - Nie działa :)
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawdziłem kilka razy "BŁĄD ,CL" Jest coś nie tak z tą czarną listom tak jak piszesz :) Sprawdzenie "

Sprawdzałeś z tego konta co masz uprawnienia? Bo na moderatorów nie działaja blokady CL, celowo.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
NieDosiegnieszMnie
Posty: 7 (po ~152 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 20
NieDosiegnieszMnie
  15 marca 2017

Weźcie to poprawcie bo nie mam zamiaru widzieć tej osoby ani w podglądaczu ani w ogóle

IHSI
IHSI
  15 marca 2017
gregbond
gregbond: Sprawdzałeś z tego konta co masz uprawnienia? Bo na moderatorów nie działaja blokady CL, celowo.

No tak z tego , umknęło mi to , fakt zapomniałem o tym :)
Jacek82
Jacek82
  16 marca 2017
To wychodzi na to źe ta Dama dodala moderatora na czarna hmmm dziwne
PanJigsaw
PanJigsaw
  16 marca 2017

To dziwne że na inne tematy odpowiadacie a na mój nie. A jest teraz trzeci na liście. Trzeba będzie pójść z tym wyżej!

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  16 marca 2017

modów nie mozna dodac na cl :ziew:

Jacek82
Jacek82: To wychodzi na to źe ta Dama dodala moderatora na czarna hmmm dziwne

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.