SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  12 marca 2017 (pierwszy post)

"Twoje zdjęcie zostało usunięte, ponieważ nie posiadasz w swoim albumie fotki przedstawiającej dobrze widocznej twarzy"

no na pewno nie było widać dobrze twarzy tylko co ? nogi ręce moze palec.Widzę że wielcy "guru" moderatorzy lubią czepiać sie takich małych szczegółów i zdjęcia z twarzą w okularach wąsach już nie mozna wstawiać tylko by najlepiej było na łyso ogolona cała twarz bez brwi moze jeszcze, bo wtedy tak będzie widoczna dobrze twarz? miałem te zdjęcie dość długo i nagle komuś to przeszkadzało ciekawe komu ujawnisz sie Panie? Szkoda że nie jedno konto widzialem głównie u kobiet jak na wszystkich zdjęciach nie widać wogóle twarzy albo są zasłonięte całkowicie włosami albo pokazane głównie wielki dekolt nogi ( albo co lepsze były w majteczkach jak na jakiś portalu erotycznym) ale do nich sie juz nikt nie przyczepi bo one mogą.

Pjotrek
Pjotrek
  12 marca 2017

temat dla Ciebie http://fotka.com/forum/fotka/1173141,Zasady_obowiazujace_

zgłaszaj takowe profile

Jacek82
Jacek82
  14 marca 2017
Nie denerwuj sie , znam to bo teź tak miałem , zdj główne musi zawierac widoczna twarz . Ja zrobilem tak : dodalem ponownie zdj ktore zostalo usunięte z glownego i tez dodalem do albumu zdj z dobrze widoczna twarz .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.