bezbledniebledny
Posty: 1 (po ~190 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
bezbledniebledny
  10 marca 2017 (pierwszy post)

Witam. Dzień temu lub dwa, aktywowałem sobie darmowe premium. Było napisane że będzie przez 14 dni. A dzisiaj już wyskoczyła informacja, że pakiet się skończył. O co tutaj chodzi?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  10 marca 2017

Proszę w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio z administracją serwisu - tutaj: http://fotka.com/kontakt

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
VIPjacekVIP
VIPjacekVIP
  11 marca 2017

Kolego nie wiesz o co chodzi? Ja ci powiem , fotka oszukuje swoich użytkowników. Wykupuje konto , a oni cie blokują, tak jak mnie pod pretekstem spamu, bo panu/pani admin lub mod. nie pasujesz i nikt z tymi oszustami nic nie robi.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  11 marca 2017

Dzień dobry, proszę niech szanowny Pan nie robi zamieszania:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wykupuje konto , a oni cie blokują, tak jak mnie pod pretekstem spamu

Wykupienie pakietu gwiazdy owszem daje przywileje, ale nie zwalnia z przestrzegania regulaminu i obowiązujących na portalu zasad.

Natomiast:
Konto usunięte
Konto usunięte: panu/pani admin lub mod. nie pasujesz i nikt z tymi oszustami nic nie robi.

Jakiekolwiek nieprawidłowości i zastrzeżenia względem wyjaśnień, nieporozumień można zgłosić modaratorom, przełożonym/tak zwanym Moderatorom Globalnym lub FT za pomocą linkowanego wyżej przez koleżankę formularza kontaktowego.

Agresja nie jest dobrym doradcą.

Ewentualnie zapraszam na pw, może szybko uda się zminimalizować Pańskie zaaferowanie.

Pozdrawiam :-)
FouziD
Posty: 4 (po ~12 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
FouziD
  24 marca 2017

Pas des questions

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.