Parceling15
Parceling15
  18 lutego 2017 (pierwszy post)

Licze na szybka pomoc

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zmienic decyzje Tak lub Nie ?

Oddanego głosu nie cofniesz, nie ma takiej możliwości, dodam tylko że oddana decyzja "Nie" kiedyś zniknie i znów będzie można zadecydować.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Parceling15
Parceling15
  18 lutego 2017

To on sam zniknie?

IHSI
IHSI
  18 lutego 2017
gregbond
gregbond: dodam tylko że oddana decyzja "Nie" kiedyś zniknie i znów będzie można zadecydować.
Nie do końca jeżeli osoba "USER" odpowiedziała również decyzją obojętnie jaką to już nie zniknie po zamiatane .
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie do końca jeżeli osoba "USER" odpowiedziała również decyzją obojętnie jaką to już nie zniknie po zamiatane .

Moje decyzje "Nie" jakoś znikają, jak to wytłumaczysz? To znikanie decyzji chodzi mi w przypadku gdy ktoś da nam Tak, a nasza decyzja jest Nie.
Nawet sprawdzałem w tamtym roku i zapisałem dzień w którym oddałem decyzje Nie i co miesiąc sprawdzałem i po 4 miesiącach nie było mojej decyzji. Zresztą w zakładce z oddanymi na nas głosami Tak, można zauważyć niżej na liście jak ktoś zawsze decyduje, że nie ma naszego głosu Nie (symbolu niebieskiego krzyżyka) i ponownie można zadecydować.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
IHSI
IHSI
  19 lutego 2017
gregbond
gregbond: Moje decyzje "Nie" jakoś znikają, jak to wytłumaczysz?
Proste Tłumaczenie osoba nie odpowiedziała również na ciebie Decyzją tak lub nie Dużo trzeba by to zrozumieć :)
IHSI
IHSI
  19 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
gregbond
gregbond: Moje decyzje "Nie" jakoś znikają, jak to wytłumaczysz?
Proste Tłumaczenie osoba nie odpowiedziała również na ciebie Decyzją tak lub nie Dużo trzeba by to zrozumieć :jeżeli odpowie Decyzją po zamiatanie :) Przepraszam za drugiego posta edycja coś nie działa :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.