EdytaPitala
EdytaPitala
  5 lutego 2017 (pierwszy post)

Hejo mozecie mi powiedziec ile czasu wstecz wyswietla sie w moich powiadomieniach aktywnosc mojego znajomego?komentarze pod zdjeciami np?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  7 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: mozecie mi powiedziec ile czasu wstecz wyswietla sie w moich powiadomieniach aktywnosc mojego znajomego?komentarze pod zdjeciami np?
Trochę nie rozumiem, bo masz nowe konto. Chodzi Ci o aktywność wstecz, którą pokaże system powiadomień z chwilą dodania nowego znajomego?
Można do 3 lat wstecz przeglądać otrzymane powiadomienia.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
EdytaPitala
EdytaPitala
  7 lutego 2017

Tak dokladnie o to mi chodzi. Ale to sie dobrze wyswietla? Czy jest mozliwosc ze np system nie pokazuje wszystkiego.chodzi mi glownie o komentarze pod zdjeciami

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  7 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to sie dobrze wyswietla?

Te 3 lata dotyczy historii powiadomień wcześniej na bieżąco otrzymywanych, nie wyświetlą Ci stare komentarze kogoś jak go dodasz.
Ogólnie te powiadomienia działają tak sobie, nie wszystko przychodzi co powinno, ja nie dostaje czasem powiadomień o nowo dodanych zdjęciach, co łatwo zauważyć wchodząc na profil znajomego.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
EdytaPitala
EdytaPitala
  7 lutego 2017

No wlasnie mi sie tez wyswietlaja stare.np jak znajomy dodal komentarz pod czyims zdjeciem 3 lata temu hm

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  7 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No wlasnie mi sie tez wyswietlaja stare.np jak znajomy dodal komentarz pod czyims zdjeciem 3 lata temu hm
Możliwe, ale to głupota fotki według mnie nie powinno mieć to miejsca. Masz nowe konto to Tobie łatwiej coś takiego zauważyć, ja mam zawalone powiadomienia, przed dodaniem wcześniejszego postu sprawdzałem dodając osobę do ulubionych i nie zauważyłem. Teraz widzę że jednak coś tam się znajduje starego i u mnie. Tylko jak napisałem wyżej powiadomienia działają tak sobie, dawniej pisałem do FT żeby mi naprawili wysyłając im loginy kont z których nic nie dostawałem, tylko po jakimś czasie znów się popsuło.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
EdytaPitala
EdytaPitala
  7 lutego 2017

Aha to ja mysle ze raczej sie dobrze wyswietla

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.