Termis
Termis
  11 stycznia 2017 (pierwszy post)

Czy jest możliwe ustawienie wyłącznie osób z opolskiego przy dawaniu tak lub nie

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest możliwe ustawienie wyłącznie osób z opolskiego przy dawaniu tak lub nie

To jest zależne od ustawionych miejscowości na profilu, obszar "blisko mnie" i powinno w Twoim przypadku z opolskiego proponować.
Dziej się inaczej? Jakieś bardzo oddalone miejscowości z innych województw?
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Termis
Termis
  11 stycznia 2017

No np. kujawsko-pomorskie,Mazowieckie itp

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  11 stycznia 2017

Upewnij się przeglądasz profile z "blisko mnie" rozwijając ustawienia.
Może usuń na profilu lokalizacje i zapisz ponownie.
Z tamtych województw nie oddały czasem decyzje Tak? temu może proponuje.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Termis
Termis
  11 stycznia 2017

To dam na nowo lokalizacie i sprawdzę i jak cos to dam znac :D

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To dam na nowo lokalizacie i sprawdzę i jak cos to dam znac :D

Jednak nie to, przyczyną jest zapewne że masz wąski przedział wieku ustawiony, wyczerpała się pula profili na które były logowania w ostatnim czasie i proponuje losowo z innych lokalizacji.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Termis
Termis
  12 stycznia 2017

A bardzo możliwe ^^

IHSI
IHSI
  13 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A bardzo możliwe ^^
Nie możliwe powraca cię do pierwszych osób przegadanych profili, - Funkcjonalność Tak-Nie działa na podstawie lokalizacji ustawionej na profilu nie ma możliwości że ci się to pojawia d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: No np. kujawsko-pomorskie,Mazowieckie itp
Termis
Termis
  13 stycznia 2017

Daje są z niewiadomo skąd
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Daje są z niewiadomo skąd
Zrób jeszcze zrzut z tymi ustawieniami, jaki tam masz zakres ustawiony.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie możliwe powraca cię do pierwszych osób przegadanych profili,
Na szybko sprawdziłem co się dzieje w przypadku przerobienia wszystkich, nie wróciło do początkowych, nawet jak klikałem następny bez decydowania i stąd ta teoria z małym zakresem wieku.


Z takiego zakresu wieku, można na szybko sprawdzić co się dzieje.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Termis
Termis
  14 stycznia 2017

Tak to wyglada
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak to wyglada
Z takiego zakresu wieku wyszukiwarka Opole z odległości 50 km, jest 367 kobiet, chyba w takiej odległości proponuje w Blisko mnie. Bliżej Opola jest więcej kobiet, jednak od bardzo dawna nie wchodziły na fotkę, przy zwiększeniu odległości wyszukiwarka znowu nie działa jak należy, ogranicza wyniki, coś jest popsuta według mnie.

mark
mark:
Może ktoś z FT wyjaśni, potwierdzi :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.