GrzesiekGG92
GrzesiekGG92
  3 stycznia 2017 (pierwszy post)

No właśnie, co..Gdy przeglądam niektóre komentarze pod zdjęciami dziewczyn to łapie się za łeb ^^ Ja rozumiem, ze niektóre fotki są mocno wyzywające i może Was/nas ponieść ale obdarowywanie dziewczyn komentarzami "ale bym Cię je*ał, ale bym Ci się zlał na cycuszki, daj possać d83dde37" na pewno nie pomoże w odnalezieniu tej jedynej :D Poza tym, chciałbyś kobietę, która wstawia roznegliżowane fotki do neta?Już nie wspomnę o pisowni bo ta jest gorsza od przekazu, sam nie jestem mistrzem interpunkcji, ortografii, składni ale wysilcie się trochę bardziej to może kiedyś któraś Wam odpisze ;)
Mój nr 1: "Daj mi Ty nómer swuj zadzwonie ja" d83dde02
Mógłbym jeszcze wspomnieć o mega fantazjach za kasę ale to już zapewne znacie..

I pamiętajcie jedno, ładna miska jeść nie daje, czasem należy wysilić się i zaproponować wyjście na kawę niż wyjście na "loda sponsorowanego" ^^ Takim sposobem szybciej znajdziecie sobie kobietę na dłużej a nie na jeden raz..bo co One sobie o nas myślą... ;)

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  3 stycznia 2017

Dziekujemy za Twoje przemyślenia.

ps:Najlepszego w Nowym Roku

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.