arusianiktnierusza
arusianiktnierusza
  30 grudnia 2016 (pierwszy post)

Coś tu nie rozumiem. Gdy chcę ocenić czyjeś zdjęcie to widnieje tylko 10+. Czy jest coś oczym nie wiem jeśli chodzi o zmianę oceny?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  30 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś tu nie rozumiem. Gdy chcę ocenić czyjeś zdjęcie to widnieje tylko 10+. Czy jest coś oczym nie wiem jeśli chodzi o zmianę oceny?

Domyślam się, że znana była Panu skala 1-11, ktòra została zlikwidowana.
"+10" jest obok komentarzy obecną formą oceniania zdjęć :-)
arusianiktnierusza
arusianiktnierusza
  30 grudnia 2016

Dzięki wielkie. Co jakiś czas wprowadzają tu zmiany, że ciężko ogarnąć cokolwiek. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku :)

arusianiktnierusza
arusianiktnierusza
  31 grudnia 2016

Jeszcze raz w tej sprawie bo nie mogę wybrać oceny. Jest tylko "zagłosuj" ale nie ma wyboru oceny. Ktoś to ogarnia?

DarthZod
Posty: 1628 (po ~199 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 24
DarthZod
  10 stycznia 2017

Zlikwidowano skalę od 1 do 11? Wielka szkoda. Te oceny dawały naprawdę dużo radochy. Szczególnie, gdy ktoś się o nie pluł. :P

praksyda
praksyda
  10 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarthZod
DarthZod: Zlikwidowano skalę od 1 do 11? Wielka szkoda. Te oceny dawały naprawdę dużo radochy. Szczególnie, gdy ktoś się o nie pluł. :P


Wiem, że to nie temat na takie rozmowy.(1 post i wychodzę)
Sama kiedyś bawiłam się w takie ocenianie cała skalą i po pewnym czasie zauważyłam, ze część osób to bada hipokrytów, nie pokazuje palcem, że to Ty czy ja czy ktoś inny, ale w całym tym towarzystwie duża część osób siedziała tylko po to żeby z kogoś drwić na każdym kroku, omijali takie normalne fotki, skupiając się na tych gorszych, faktycznie niektórzy dawali pod fotkami" kopalnie beki"
ale zrobiło się kółko wzajemnej masturbacji, gdzie czyhali na ofiary sami nie maja na profilach niczego okazałego.
Mieli blokady za blokadami, kobiety które mają fotki we wannach, matki i żony, oceniały i wyzwiskami rzucały w inne rozebrane babki a same pół nagie cielsko mało atrakcyjne wystawiały publicznie.
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  13 stycznia 2017

skala od 1 do 11 to była jedna wielka patologia :)

Niereformowalny
Niereformowalny
  14 stycznia 2017
praksyda
praksyda: Wiem, że to nie temat na takie rozmowy.(1 post i wychodzę) Sama kiedyś bawiłam się w takie ocenianie cała skalą i po pewnym czasie zauważyłam, ze część osób to bada hipokrytów, nie pokazuje palcem, że to Ty czy ja czy ktoś inny, ale w całym tym towarzystwie duża część osób siedziała tylko po to żeby z kogoś drwić na każdym kroku, omijali takie normalne fotki, skupiając się na tych gorszych, faktycznie niektórzy dawali pod fotkami" kopalnie beki" ale zrobiło się kółko wzajemnej masturbacji, gdzie czyhali na ofiary sami nie maja na profilach niczego okazałego. Mieli blokady za blokadami, kobiety które mają fotki we wannach, matki i żony, oceniały i wyzwiskami rzucały w inne rozebrane babki a same pół nagie cielsko mało atrakcyjne wystawiały publicznie


Dużo w tym racji ;)
pawel21stopel
Posty: 2 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
pawel21stopel
  27 stycznia 2017

Witam , na jakiej podstawie liczy sie Ranking ? Bo z tego co widze to nie srednia ocen , Pozdrawiam

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 stycznia 2017
pawel21stopel
pawel21stopel: na jakiej podstawie liczy sie Ranking ? Bo z tego co widze to nie srednia ocen

Średnia profilowa tylko nie ta widoczna na profilach, tylko ta wyliczona z ostatniego tygodnia, chyba taki teraz jest aktualny przedział czasu, bo taka jest informacja na stronie mobilnej Rankingu u dołu strony strony http://m.fotka.com/ranking/najladniejsze_kobiety,19-27,1,malopolskie :)

W rankingu znajdują się zdjęcia najwyżej ocenianych profili z ostatniego tygodnia.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
kobialka77
kobialka77
  28 stycznia 2017

a ja czegoś tu nie rozumiem, koleś daje mi nie, nie podoba mi się więc też daję nie a on pisze do mnie obraźliwe teksty? ktoś może mi to wytłumaczyć?

pawel21stopel
Posty: 2 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
pawel21stopel
  28 stycznia 2017

Dziekuje za odpowiedz :)

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  29 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte:


odpowiedź jest prosta - c'est la vie :)
kobialka77
kobialka77
  29 stycznia 2017

no ok, ale to chyba nie o to chodzi. O gustach się nie dyskutuje, jeśli koleś ma wysokie mniemanie o sobie top jego problem, po co odrazu kogoś obrażać?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.