Daniello19
Posty: 9 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Daniello19
  29 grudnia 2016 (pierwszy post)

Witam. Już mam dosyć tego fake konta powinny zostać usunięte. A widzę że administratorzy fotki nic z tym nie robią niestety. Ja nie wiem co jest w tym śmiesznego podawanie się za kobietę która nigdy nie utworzyłąby sobie tu konta. Dla fejkerów wielki HATE ode mnie

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  29 grudnia 2016

Wiesz jak to jest ,pies jak nie ma co robić to jaja sobie liże, a że oni sobie nie sięgają to mają inne zwyrodnienia .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Daniello19
Posty: 9 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Daniello19
  29 grudnia 2016

Wku.:cenzura:.ia mnie takie coś na innym portalu zostałem wkręcony. Kolega mi dopiero powiedział no dobra 2 kolegów mi o tym powiedziało. Tylko człowiek narobił sobie nadzieji że będzie mieć dziewczynę że może coś w końcu. A Tu taka lipa.

ASZABENE
ASZABENE
  29 grudnia 2016

A mnie ciekawi dlaczego przenieśli ten temat tutaj ?

AnnP
Posty: 8 (po ~209 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
AnnP
  29 grudnia 2016

Zależy co uważasz za fake konta.
Ja miałam już raz usunięte wszystkie zdjęcia bo jakiś idiota sobie wymyślił i mi je zgłosił...
Mimo tego, że bywam na kamerce, że moderatorzy potwierdzili mój profil, nadal zdarzają się teksty typu fejk...

Daniello19
Posty: 9 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Daniello19
  29 grudnia 2016

No to pewnie pomyłka. Ja miałem taką sytuację że dziewczyna na fb pisze do mnie że jej sie podobam chce sie umówic podaje dzien ale godziny nie i tak kilka razy było. W końcu koledzy powiedzieli że to fake i faktycznie. Koleś zdjecia zamieścił blogerki Anny Krukowskiej zgłosiłem do fb i konto zablokowali.

Daniello19
Posty: 9 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Daniello19
  29 grudnia 2016

Ktoś dał podobny temat o tytule ile tu tych fejków a może coś róbmy coś

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  29 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie ciekawi dlaczego przenieśli ten temat tutaj ?
Dział Fotka - Nowości i komunikaty, wasze pytania, propozycje, skargi

Skarga użytkownika na temat fejkowych kont i nic nie robienia z tym, bardziej na ten dział pasuje, prędzej góra zobaczy...

Daniello19
Daniello19: A widzę że administratorzy fotki nic z tym nie robią niestety.
Skąd takie przypuszczenia że nic nie robią, masa kont fejkowych, spamujących jest blokowane, dodatkowo nowo dodane zdjęcia przechodzą przez sprawdzenie i akceptacje, czasem jakieś zdjęcie umknie dokładnemu sprawdzeniu....

AnnP
AnnP: Ja miałam już raz usunięte wszystkie zdjęcia bo jakiś idiota sobie wymyślił i mi je zgłosił...Mimo tego, że bywam na kamerce, że moderatorzy potwierdzili mój profil, nadal zdarzają się teksty typu fejk...
Teraz masz pewność że Ci nikt nie usunie zdjęć, taka procedura, a gadać i tak będą...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Daniello19
Posty: 9 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Daniello19
  30 grudnia 2016

No nie wiem. Zgłosiłem adminom fotki konto które jest fakiem ale nie wiem czy usunęli to konto powinni dać znać że sparwdzilio chociaż lub coś w tym stylu. A ten profil to oszustwo ponieważ rozprowadzał niby jakiś film z moim wizerunkiem podrobionej stronki wtftube.

ASZABENE
ASZABENE
  30 grudnia 2016

Hahaha prędzej Góra z górą się zejdzie niż ktoś coś z tym zrobi d83dde0f

Daniello19
Posty: 9 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Daniello19
  30 grudnia 2016

Dokładnie

Daniello19
Posty: 9 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Daniello19
  30 grudnia 2016

Tylko po co prowadzić taki portal

ASZABENE
ASZABENE
  30 grudnia 2016

Portal jako taki dla zabicia nudy nawet fajny ,tylko niekidy ludzie przeginaja w imię dobrej zabawy . I coś co miało być śmieszne robi się tagiczne

Daniello19
Posty: 9 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Daniello19
  1 stycznia 2017

Bo Ci ludzie to po prostu mózgu nie używaja

ASZABENE
ASZABENE
  1 stycznia 2017

Mózgu to akurat używają, aby się podszyc pod kogoś trzeba się pewnie nakombinowac ,ale serca w nich za grosz . Motyw z latarnika kiedyś w nich uderzy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.