JustynaPodsiadlo
JustynaPodsiadlo
  28 grudnia 2016 (pierwszy post)

Witam nie moge rozwiazac problemu z wiadomosciami.Chodzi o to,ze koresponduje z jedna osoba i kilka dni temu ,wyskoczyla informacja "przekroczono limit znakow tekstowych itd" i jest tak do teraz.Pisze do szyma19944 i nie docieraja (raczej ) do niego bo nawet jednej odpowiedzi zwrotnej nie otrzymalam.Kiedy wczesniej pisalismy non stop.Dodam,ze jakis czas przed incydentem w/w zaczely znikac wysylane wiadomosci.Nie docieraly.Prosze o odpowiedz i naprawe ..

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze o odpowiedz i naprawe ..

Naprawiłem konto, proszę sprawdzić czy w dalszym ciągu problem występuje :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
JustynaPodsiadlo
JustynaPodsiadlo
  29 grudnia 2016

Witam,dziekuje za pomoc teraz juz wysylaja 'sie wiadomosci.

krespo44
Posty: 3 (po ~499 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1651
krespo44
  2 stycznia 2017

Witam mam pytanie koresponduje z jedną osobą w wiadomościach prywatnych. Przy nicku pojawia się informacja, że po raz ostatni była ona online 22 minuty po północy 1 stycznia. Co jakiś czas przy jej nicku pojawia się jednak niebieska kropka oznaczająca dostępność, która po kilkunastu minutach odświeżania znika. Dalej jednak widnieje info, że użytkownik ten był online 22 minuty po północy 1 stycznia. Ostatnią wiadomość między sobą wymieniliśmy 19 minut po północy 1-szego Oczywiście kolejne wysłane wiadomości np. dzisiaj pozostają nieprzeczytane. Proszę o podpowiedź i pomoc. Z góry dziękuję.

stref
stref
  5 stycznia 2017

Potrzebuję zmienić status z kobiety na mężczyznę bo źle mi się za znaczyło i teraz nie mogę zmienić

Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  5 stycznia 2017
stref
stref: Potrzebuję zmienić status z kobiety na mężczyznę bo źle mi się za znaczyło i teraz nie mogę zmienić


Zmienione.
stref
stref
  5 stycznia 2017

Tak zmienione dzięki serdeczne jeszcze jakby moje zdjęcia dało się obrócić żeby były normalnie to już byłbym naprawdę wdzięczny

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  5 stycznia 2017
stref
stref: Tak zmienione dzięki serdeczne jeszcze jakby moje zdjęcia dało się obrócić żeby były normalnie to już byłbym naprawdę wdzięczny
Przeciez mozesz to zrobic samodzielnie,kliknij w wybrane zdjecie ,pod zdjeciem kliknij w opcje,edycja i tam masz orientacje...

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

stref
stref
  5 stycznia 2017

no właśnie nie ma czegoś u mnie taniego

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  5 stycznia 2017
stref
stref: no właśnie nie ma czegoś u mnie taniego
po kliknieciu w dane zdjecie

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.