ChceZapomniec
ChceZapomniec
  23 grudnia 2016 (pierwszy post)

Mam taki problem. ustawiam miejsce zamieszkania jako warszawe, i z początku tak pisze, potem po jakimś tygodniu wchodze patrze i pisze mi miejscowości warszawa i "rybie" cały czas to zmieniam ale i tak po jakimś czasie znowu to wyskakuje jakby ktoś miał jakąś rade to z góry dzięki

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  23 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: ustawiam miejsce zamieszkania jako warszawe, i z początku tak pisze, potem po jakimś tygodniu wchodze patrze i pisze mi miejscowości warszawa i "rybie" cały czas to zmieniam ale i tak po jakimś czasie znowu to wyskakuje jakby ktoś miał jakąś rade to z góry
Korzystasz z aplikacji fotki na telefonie? Aplikacja pewnie Ci dodaje miejscowość, musiałeś gdzieś blisko być i wchodziłeś na fotkę.
Podobno mają wprowadzić możliwość wyłączenia namierzania, to znaczy odznaczenia, jak ktoś nie będzie chciał lokalizowania.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
ChceZapomniec
ChceZapomniec
  24 grudnia 2016

Akurat na fotce siedze tylko na stacjonarnym kompie, a jak już na tele mi sie zdarzy to tylko w domu u siebie. A to mi sie zmienia tak co tydzień - 2 tygodnie, jakbym sam ustawiał tyle że patrzyłem na tele u koleżanki to wyskoczyło główne miejsce zamieszkania właśnie rybie a nie wawa

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.