Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 grudnia 2016 (pierwszy post)

Czasem można trafić na fotce na profile z bardzo zawyżonym, czy tam bardzo zaniżonym wiekiem, już nie chodzi o sam fakt gdy ktoś nie chce podać prawdziwego wieku i sobie doda lub odejmie parę lat, nic złego, tylko o takie profile co mają ustawione np. 71 lat, na takie można dosyć łatwo trafić. Może to fotka automatycznie ten wiek użytkownikom ustawia, nie mam pojęcia, bo dosyć dziwne że aż tyle. Z racji że zmieniliście przeznaczenie fotki, głównie do poznawania i wszelakie zmiany jak widać idą w tym kierunku żeby było jak najlepiej to robić, pomyślcie teraz też i o tym akcepcie jakże ważnym, przez taki bardzo zawyżony wiek, pula takich profili wypada poza przeważanie szukanymi na tym serwisie, czy tam ustawionych filtrach w Tak/Nie.


______________________________________________

Jeszcze przy okazji, można trafić w Szukaj na profile bez zdjęć, z samym awatarem, a to raczej nie powinno mieć miejsca.



Wyprzedzam też wszelakie sugestie / pouczenia, żeby takie profile zgłaszać do zerowania wiek, tak robię czasem, lecz bez sensu zawalać pracą FP, jak to nie jest sprawa wymagająca szybkiej interwencji, tak zresztą wiek zawyżony powróci lub zostanie ponownie ustawiony i tak ciągle w koło.

Jest w ogóle jakaś blokada nakładana na konta, co błędny wiek ciągle podają? Albo co innego? Dawniej chyba był limit zmian wieku, a teraz jak jest?

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
mnbvcxz07
mnbvcxz07
  22 grudnia 2016

Może ktoś ma taką potrzebę. Ja sam zmieniałem wiek trzykrotnie i więcej nie mogę, bo tak. Więc zostało 33.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.