onsexonsex
onsexonsex
  15 grudnia 2016 (pierwszy post)

Mam kogos w znajomych i nie moge pisac na priv..jego wiadomości dochodza do mnie a moje nawet sie nie wyświetlają...dodam ze jest to osoba tej samej plci co ja

Mumandson
Mumandson
  15 grudnia 2016

Spróbuj jutro napisać, być może skończył się limit. :) ja też kiedyś chciałam do kogoś napisać. Ale, że już w ten dzień z jedną osobą pisałam, to do drugiej już nic wysłać nie mogłam.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: dodam ze jest to osoba tej samej plci co ja

Jak chodzi o Twojego pierwszego znajomego, to ma właśnie zablokowane otrzymywanie wiadomości od osób tej samej płci i to pewnie jest przyczyną że nie możesz mu odpisać.
Chodź dziwne to że nie możesz, powinno odblokować w takiej sytuacji lub sam komunikat dla niego, że nie odpiszesz dopóki nie odblokuje, nie wiem jak to tam wymyślili przy takiej okoliczności...
Konto usunięte
Konto usunięte: Spróbuj jutro napisać, być może skończył się limit. :) ja też kiedyś chciałam do kogoś napisać. Ale, że już w ten dzień z jedną osobą pisałam, to do drugiej już nic wysłać nie mogłam.

Tak, jest limit rozpoczynania 1 konwersacji na dzień dla użytkowników bez gwiazdy, tylko osoba jak jest na liście znajomych lub obustronne Tak powinno odblokowywać możliwość rozpoczęcia kolejnej nowej konwersacji.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
onsexonsex
onsexonsex
  15 grudnia 2016

Mam go w znajomych i nic

onsexonsex
onsexonsex
  15 grudnia 2016

Niby moge pisac ale po chwili moja wiadomość nie pokazuje sie

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  15 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Niby moge pisac ale po chwili moja wiadomość nie pokazuje sie


Sprawdź teraz, odświeżyłem konto.
onsexonsex
onsexonsex
  16 grudnia 2016

Nadal nic...dana osoba pisze do mnie a moje wiadomości znikają po odpisaniu

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 grudnia 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal nic...dana osoba pisze do mnie a moje wiadomości znikają po odpisaniu
Znikają bo dana osoba ma zablokowane otrzymywanie wiadomości, od osób tej samej płci.
Chyba temu użytkownikowi próbujesz odpisać?
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jak odblokuje otrzymywanie wiadomości od tej samej płci, to wtedy będziesz mógł odpisać i wiadomości nie będą znikać.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
onsexonsex
onsexonsex
  16 grudnia 2016

Tylko jak go poinfc o odblokowaniu pisania hehe

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko jak go poinfc o odblokowaniu pisania hehe

Przywołałem go wyżej, powinien dostać powiadomienie. Inny sposób to zostawienie komentarza jak jest to możliwe lub prezent i dołączyć wiadomość. Tak to już sobie wymyślili tą blokadę, ale jak widać nie do końca się sprawdza.
mark
mark:
Coś słabo dopracowana ta blokada PW, wiadomość wysłana znika po odświeżeniu strony, wysyłający z załączoną blokadą powinien widzieć w stosownym info że nie odpisze mu osoba tej samej płci, do której wysyła wiadomość.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.