MindJezza
MindJezza
  8 grudnia 2016 (pierwszy post)

Mam pytanko , na lapku loguje sie do konta przez fejsa, wszystko cacy , ale na apcr nie ma mozliwosci sie tak zalogowac , trzeba podac login haslo , a przeciez nie mam , jakas solucja ?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  8 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: ale na apcr nie ma mozliwosci sie tak zalogowac , trzeba podac login haslo , a przeciez nie mam , jakas solucja ?

Na jakim systemie masz aplikacje?
Masz tam u dołu strony opcje logowania z fb i tam próbowałeś? Po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje konto fb? U siebie sprawdziłem i działa (system Android).
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
MindJezza
MindJezza
  8 grudnia 2016

mam iOS , i lipa jest tylko zaloguj sie do Fotka nic wiecej , no nic bedzie trzeba poczekac na jakis update;)

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  8 grudnia 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: mam iOS , i lipa jest tylko zaloguj sie do Fotka nic wiecej , no nic bedzie trzeba poczekac na jakis update;)

Rzeczywiście lipa, może dodadzą, teraz aktualnie nie pozostaje Ci nic innego jak spróbować się normalnie zalogować, tylko chyba musisz wcześniej wejść w ustawienia http://fotka.com/ustawienia/konto i ustawić hasło dla swojego konta. W razie problemów skorzystaj z tego http://fotka.com/haslo.php :) Możesz to zrobić z przeglądarki internetu w telefonie, tam ogólnie wszystko działa jak na kompie :)

Tak wyglądają opcje logowania na Androidzie.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.